مولتی پلیر Borderlands 2، در PSVita تنها از دو بازیکن پشتیبانی می کند

۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۰۳:۰۱

بسیاری از خریداران کنسول دستی سونی، PSVita، منتظر ارائه شدن بازی پر طرفدار Borderlands 2 بودند. حال با توجه به خبر جدیدی که ارائه شده، نسخه ی آنلاین این بازی تنها توانایی پشتیبانی از 2 بازیکن را دارد.

این خبر توسط وبلاگ معتبر PlayStation Blog منتشر شده است. به نظر می رسد که بسیاری از وجود این محدودیت در بازی ناراحت باشند. پیش از این قرار بود که قسمت Multiplayer این بازی از 4 بازیکن پشتیبانی کند. حال به نظر می رسد که محدودیت های این کنسول جلوی این مساله را گرفته باشد.

یکی از دلایل اصلی استفاده از محدودیت گفته شده، ثابت نگه داشتن فریم ریت بازی در عدد 30 است. این بازی جدا از مشکلات ذکر شده قابلیت های بسیاری خواهد داشت. برای مثال شما می توانید Save های خود از کنسول PS3 را به کنسول دستی، یا برعکس انتقال دهید و بازی را در هر دو کنسول با یک روند ادامه دهید. همچنین چند نسخه از DLC های موفق این بازی، اعم از Captain Scarlett and her Pirate’s Booty و Mr. Torgue’s Campaign of Carnage در این نسخه از بازی موجود هستند. به جز 4 شخصیت اصلی این بازی، شخصیت های Gaige the Mechromancer و  Krieg the Psycho نیز قابل بازی هستند. کنترل های این بازی از دوباره و مخصوص PSVita طراحی شده اند. به کمک صفحه ی لمسی این کنسول، بازی بسیار جالب تر خواهد بود. همچنین شما می توانید از سنسور gyroscope این کنسول برای کنترل اسلحه استفاده کنید که این مساله انتخابی و بر عهده ی بازی کننده است.

Borderlands 2 پر فروش ترین بازی 2K تا به امروز است. این بازی در تاریخ 6 می برای کنسول ویتا عرضه خواهد شد. همچنین قرار است باندلی از کنسول PlayStation Vita Slim به همراه این بازی با قیمت 200 دلار عرضه شود.

0
0
برچسب‌ها: ، ، ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید