تصویری جدید از دکمه های نسخه PlayStation 4 عنوان Watch Dogs منتشر شد

۴ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۱۲:۲۰

همانطور که می دانید دیروز موج عظیمی از اطلاعات عنوان Watch Dogs منتشر شد، به طوری که در طی یک ساعت، چهار تریلر از این بازی منتشر شد! حال استودیو Ubisoft تصویری جدید از این عنوان منتشر کرده است که نشان دهنده دکمه های کنترلر نسخه PlayStation 4 این عنوان می باشد. در ادامه می توانید این تصویر را مشاهده کنید.

علاوه بر منتشر کردن این عکس، آقای Jonathan Morin سازنده عنوان Watch Dogs به صورت رسمی تایید کرد که گیم پلی تریلر دیروز مربوط به نسخه PlayStation 4 بوده است.

Watch Dogs بر مبنای ایده های جدید بنیان گذاری شده است و المان های موجود در بازی کاملا جدیدی می باشند و نمونه ی آن ها تا کنون در هیچ بازی رایانه ای مطرح دیگری دیده نشده است. مهم ترین و البته جدید ترین ایده ای که در بازی وجود دارد قابلیت هک کردن است، چیزی که در اولین نمایش بازی به خوبی به تصویر کشیده شده بود و توانست خود را به عنوان المان اصلی گیم پلی و حتی داستان بازی مطرح کند. شخصیت اصلی بازی یک هکر با تجربه و البته زخم خورده به نام Aiden Pearce می باشد که قرار است از قدرت اصلی خود یعنی هک کردن در جهت انتقام گرفتن استفاده کند. Watch Dogs یک عنوان Open World است که شما را به یکی از بزرگ ترین شهر های آمریکای شمالی یعنی شیکاگو می برد، جایی که همه چیز توسط سیستم های نظارتی فاسد کنترل می شود و این جا است که باید یک قهرمان خیزش کند و شهر را از خفقان نجات دهد اما Aiden قهرمانی نیست که شما انتظار آن را خواهید داشت.

این عنوان قرار است در ۲۷ ماه می سال ۲۰۱۴ ( ۶ خرداد ۹۳) بر روی کنسول های نسل هفتم و هشتم و PC منتشر شود و در تاریخ نا معلومی نیز بر روی Wii U عرضه خواهد شد.

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید