BlizzCon 2014 برای 7-8 نوامبر تاریخ زده شد: قیمت هر بلیط 200 دلار

۳ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۱۲:۲۸

قیمت های بلیط کنفرانس همه ساله ی Blizzard در تاریخ 7 می و 10 می به فروش خواهد رسید.

شرکت Blizzard Entertainment امروز در اعلامیه ای خبر از کنفرانس BlizzCon 2014 داد. این مراسم دو روزه ی سالانه درباره ی تمامی فعالیت ها و بازی های این شرکت از جمله arcraft, StarCraft و Diablo خواهد بود. این کنفرانس در تاریخ 7 و 8 نوامبر برگذار خواهد شد. این کنفرانس در سالن Anaheim Convention Center، که در نزدیکی دفتر اصلی خود شرکت است برگذار می شود. محل این سالن شهر Irvine در ایالت کالیفورنیا آمریکا است. اگر روال فروش بلیط امسال نیز مانند سال گذشته باشد، بلیط های این مراسم در یک چشم به هم زدن فروش خواهد رفت.

بلیط های این کنفرانس در دو تاریخ مختلف فروخته خواهد شد. اولین تاریخ خرید بلیط هفتم ماه می خواهد بود و دومین تاریخ، دهم ماه می است. قیمت هر بلیط 200 دلار بوده که قیمت های مربوط به مالیات هم به آن اضافه خواهد شد. شما همچنین می توانید بلیط های این کنفرانس در طی مراسم خیرخواهانه ای در تاریخ 14 ماه می خریداری نمایید. سود به دست آمده در این خرید به بیمارستان کودکان در اورنج کانتی داده خواهد شد. قیمت هر یک از بلیط ها در آن مراسم 750 دلار خواهد بود که تمامی مبلغ به یمارستان ذکر شده داده خواهد شد.

به گفته ی شرکت، جاذبه ها و فعالیت های بیشتری در نمایشگاه امسال وجود خواهد داشت. به نظر می رسد که گروه راک Blink 182 در این مراسم اجرا خواهد داشت. در سال های گذشته گروه هایی مانند Offspring و Foo Fighters در این مراسم اجرا کرده بودند.

بلیزارد هنوز خبری از بازی های مورد نمایش در این نمایشگاه نداده است اما به نظر می رسد که بازی های World of Warcraft: Warlords of Draenor و Heroes of the Storm را در این مراسم خواهیم دید. یکی دیگر از انتظارات مردم از این استودیو و شرکت، معرفی پک اضافه شونده به بازی StarCraft II به نام Legacy of the Void خواهد بود. البته این پک هنوز به طور رسمی معرفی نشده اما امکان انتشار آن بسیار بالا خواهد بود. یکی دیگر از موارد مورد انتظار، معرفی عنوان Titan است. این بازی سالها است که در مرحله ی ساخته شدن قرار دارد و امیدواریم که این شرکت امسال آن را معرفی کند.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید