طراح هنری ارشد Last of Us از ناتی داگ جدا شد؟

۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۱۲:۵۳

اخیرا موجی از جدایی ها در استودیوهای مهم در حال شکل گرفتن است. حال طراح هنری ارشد بازی Last of Us به این موج پیوسته است.

پیش از این خالق سری بازی Uncharted، یعنی Amy Hennig از استودیو  ناتی داگ جدا شده و برای کار بر روی بازی جدید Star Wars به استودیو Visceral Games پیوسته بود.

به نظر می رسد که طراح هنری ارشد بازی Last of Us، آقای Nate Wells، در استودیو Giant Sparrow به عنوان کارگردان هنری مشغول کار شده است. این استودیو سازنده ی بازی Unfinished Swan است که سال گذشته برای PS3 عرضه شده بود.

Nate Wells در اکانت توئیتر خود به این نکته اشاره کرده است و گفته است که به کار در یک استودیو مستقل مشغول شده است. اما اکانت LinkedIn  وی هنوز نشان دهنده ی این است که در استودیو Naughty Dog مشغول به کار است. دلیل این امر می تواند به روز نکردن صفحه ی LinkedIn  آقای Wells باشد. وی فعالیت بسیار بیشتری در توئیتر دارد.

به هر حال هنوز خبر جدایی این عنصر مهم از استودیو Naughty Dog اعلام نشده است. اینکه Nate Wells قبل از انتشار بازی The Last of Us: Remastered از این استودیو جدا شده باشد موضوع جالبی است. این بازی در ماه ژوئن برای کنسول PS4 عرضه خواهد شد. جدایی این شخص حتما تاثیر زیادی بر روی این بازی خواهد داشت. مثبت یا منفی بودن این تغییرات هنوز مشخص نیست.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید