گیفت کارت
گیفت کارت

نمایشگاه PAX South در ماه ژانویه سال 2015 برگذار خواهد شد

۲۴ فروردین ۱۳۹۳ - ۱۷:۰۶

چندی پیش نمایشگاه PAX South توسط دست اندرکارانی چون Mike Krahulik و Jerry Holkins امروز صبح در PAX East 2014 به صورت رسمی تایید شد.

مطابق با گزارشی که از ReedPOP و Penny Arcade منتشر شده بود؛ نمایشگاه جدید کاملا طبق سری های قبلی PAX دارای تنوع و متفاوت خواهد بود. این نمایشگاه به صورت فصلی برای فن های PAX لحظات خوبی را فراهم خواهد ساخت.

مطابق با گفته ی آقای Lance Fensterman:

علاقه و بازی کردن عنوان ها در تمامی حالات، چه بر روی تلوزیون، و چه بر روی computer، موبایل، و چه در تبلت زمان زیادی در اوغات فراغت از آن خود می کند. نمایشگاه PAX برای تمامی گیمرها و طرفداران بازی ها، مکانی را برای سرگرمی و آشنایی بیشتر با عنوان های جدید را فراهم می سازد. پس از اولین نمایش در سال 2004، نمایشگاه PAX به صورت جامعی سالانه برگذار شد. از مکان های بزرگ و پر طرفدار سری نمایش های PAX می توان Seattle و Boston در آمریکای شمالی را نام برد. همچنین مدیر Penny Arcade، در این باره اضافه گفت: ” Khoo ” در این سال هایی که سری نمایشگاه های PAX برگذار شده در مورد مشکلات مکانی در بین شمال و شرق حرف ها و چیزهای زیادی به گوش می رسد. امسال با اعلام خیلی زود مکان نمایشگاه بعدی دیگر حرف و حدیثی در این باره وجود نخواهد داشت.

نمایشگاه PAX South در یکی از بهترین مکان ها و شهرهای San Antonio با نام Texas برگذار خواهد شد. زمان برگذاری این نمایشگاه روز 23 تا 25 ماه ژانویه سال بعدی ( 2015 ) است.

نمایشگاه PAX قرار است در 4 مکان متفاوت دیگر هم برگذار شود : PAX Prime, PAX East, PAX Australia and و الان هم PAX South. همچنین چندین تصویر جدید از نمایشگاه هم گرفته شده که در زیر می توانید مشاهده کنید :

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید