لیستی کامل از تغییرات اعمال گرفته در عنوان Ultra Street Fighter 4 منتشر شد

۲۲ فروردین ۱۳۹۳ - ۱۶:۲۴

چندی پیش شرکت سازنده بازی Ultra Street Fighter 4، شرکت کپکام لیستی کامل از تغییرات اعمال شده در سری جدید بازی منتشر کرد. مطابق با لیست منتشر شده این تغییرات هم در قسمت مولتی پلیر یا آنلاین و آفلاین صورت گرفته. از تغییرات مهم می توان بهینه سازی بیشتر قسمت آنلاین و حرکات مبارزان رو کرکتر ها را نام برد.

این تغییرات از هم اکنون در بازی صورت نگرفته، که دلایل خاصی دارد. این آپدیت در روز 17 آوریل در ژاپن برای عنوان Ultra Street Fighter 4 منتشر خواهد شد. همچنین تریلر و ویدویی جدید در مورد حرکات کرکتر ها و برخی اطلاعات جدیدتر از سوی بازی منتشر شده. تغییرات منحصر به فرد در مورد حرکات مختلف کرکتر های بازی را از این لینک می توانید مشاهده فرمایید. لیست منتشر شده اولین بار بر روی Nesica مشاهده شده.

برای مشاهده لیست کامل تغییرات جدید اعمال گرفته بر روی عنوان Ultra Street Fighter 4 هم می توانید به این لینک مراجعه فرمایید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

 • prance گفت:

  street fighter واقعا چرته !
  خیییییییییییییییییییییییییییییییییییییییلی

  فقط Mortal Kombat و Tekken

  0
  0
 • Q گفت:

  دوست عزیز بهترین بازی تو این سبک همینه.
  پرفروش ترین بازی کپکام. سلطان سبک مبارزه ای. میدونی تو کل جهان کلی طرفدار داره؟ پیچیده ترین و در عین حال ساده ترین سیستم مبارزه رو داره. اولین بازی تو دنیا که به بازیکن اجازه انتخاب شخصیت دلخواه رو میداد، نسخه دومش بود.
  تکن که هر نسخه فقط گرافیک اضافه میکنه و از نسخه 3 به بعد، اگر تغییری کرده، بازی رو بدتر کرده.
  مورتال کمبت هم که تو PS2 بدتر و بدتر میشد. در آخر با الهام گرفتن بسیار زیاد از همین بازی، تونست به اوج برسه. سیستم ایکس ری، همون الترا کومبو تو استریت فایتره. چیزای دیگه ای هم از این بازی الهام گرفتن.
  بسیار ممنون از جناب دانیال. لطفا بازهم از این بازی خبر بگذارید.

  0
  0