لوازم باغبانی خود را آماده کنید | عنوان Hexarden در راه است

۱۰ فروردین ۱۳۹۳ - ۲۲:۲۴

چندی پیش شرکت Flippfly به صورت رسمی بازی جدیدی را تایید کرد که Hexarden نام دارد. سبک بازی به صورت پازل فکری است. به کمک این عنوان پلیرها می توانند توانایی خود را در باغبانی و کاشت نهال و … آزمایش کنند. همچنین امکان دارد به کمک این بازی به باغبانی ماهر هم تبدیل شوید. زمانی که بازی معرفی شد پلتفرم خاصی برای بازی تایید نشد و از این عنوان انتظار می رود که امسال منتشر شود.

اگر حضور ذهن داشته باشید بازی Hexarden به صورت رسمی و اورجینال در سال 2012 وارد جام جم بازی  Ludum Dare شد. از آن زمان شرکت سازنده در حال کار بر روی ضعف های بازی بوده و تغییراتی زیادی را بر روی این عنوان پیاده کرده مانند تغییراتی چون ; گرافیکی، کیفیت و استایل بازی و همچنین گیم پلیی جدید و مجلب تر. باغبان ها در بازی باید مراغب جادو و جادوگران باشند، برای مثال با کمک برخی از جادوها می توانید چیزی را بلند کنید و یا به دانه ای آب بدهید و به رشد آن در باغچه hextacular کمک کنید.

تاکنون اطلاعات چندان بیشتری از سوی شرکت سازنده از بازی منتشر نشده، ولی از بازی انتظار می رود که امسال جزء بهترین بازی های شبیه ساز باغچه و باغبانی به صورت طبیعی باشد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید