پلیرهای Forza 5 از هم اکنون می‍توانند ماشین‌های خریداری شده را به گاراژ خود اضافه کنند

۹ فروردین ۱۳۹۳ - ۱۳:۳۷

تمامی پلیرهای بازی Forza 5 از امروز می توانند تمامی ماشین های خریداری شده در DLC را به گاراژ خود اضافه کنند. همچنین برای اضافه کردن مایشن ها ” هیچ گونه پول اضافی در بازی نیاز نیست ( مطابق با گفته ی Dan Greenawalt ).

علاوه بر این، وقتی پلیرهای ماشینی را در پک DLC خریداری می کنند، به ازای هر یک ماشین خریداری شده یک ماشین رایگان معمولی هم به گاراژ آن ها در بازی Forza 5 اضافه می شود. برای انجام این کار به هیچ گونه پرداخت پول اضافی نیز در بازی احتیاجی نیست.


مطابق با گفته ی Greenawalt این امر برای تمامی پلیرهای بسته الحاقی جدید و قدیم بازی Forza Motorsport 5 همراه با پکی کامل از ماشین ها برای آن ها در آینده انجام می شود. ” به علاوه مطابق با خواسته و درخواست های طرفداران ما، آخرین آپدیتی که برای بازی عرضه کردیم به بازی Forza 5 حدود 200 ماشین اضافه می کند که به زودی لیستی کاکل از اسامی ماشین ها را در اختیارتان خواهیم گذاشت. ”

” امروزه بازی Forza Motorsport 5 جزء یکی از بازی های پایه و اساسی و مهم در سری بازی های ریسینگ قرار گرفته، زیرا این بازی تا کنون نشان داده که توانسته برای پلیرها شبیه ساز عالی و هیجان آرو راسخی باشد. ما یکی از طرفداران ویژه بازی های رانندگی و ریسینگ هستیم، و تا کنون شما پلیرها به صورت استوار و ثابت قدم با همراهی و طرفداری این بازی نشان داده اید که همه گونه از طرفداران بازی Forza 5 و شرکت سازنده آن هستید. ” ( گفته ی یکی از خبرنگاران VG247 ).آقای Greenawalt به زودی اطلاعات و محتویات خیلی بیشتری در ماه آپریل برای بازی Forza Motorsport 5 اعلام و منتشر خواهد کرد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید