اطلاعات جدیدی از داستان Assassin’s Creed 5 منتشر شد : نوه ی Adéwale شخصیت اصلی خواهد بود

۶ فروردین ۱۳۹۳ - ۱۷:۱۶

همان طور که اطلاع دارید چندی پیش نسخه ی جدید سری Assassin’s Creed با نام Assassin’s Creed : Unity معرفی شد ولی مشخص شد که این عنوان نسخه ی پنجم این سری نمی باشد و گویا یک نسخه ی فرعی خواهد بود. حال به تازگی شایعاتی پیرامون داستان Assassin’s Creed 5 منتشر شده است که همه چیز را به Adéwale، شخصیت اصلی عنوان Assassin’s Creed IV Black Flag : Freedom Cry ربط می دهد.

پیش از این یوبی سافت اعلام کرده بود که در DLC عنوان Black Flag با نام Freedom Cry اشاراتی به نسخه ی پنجم این سری و داستان آن شده است و حال با انتشار این شایعات به نظر می رسد یوبی سافت درست گفته بود. اولین شایعه اعلام می کند که بازی دقیقا پس از پایان نسخه ی چهارم و در سال 1758 دنبال می شود و Adéwale به اقیانوس آرام بازگشته است. شخصیت اصلی بازی یک جوان انگلیسی به نام Shay می باشد که از خدمه ی کشتی Adéwale است. گویا او پس از مدتی به کاپیتان خود یعنی Adéwale خیانت می کند و راه جدیدی پیش می گیرد.

اما شایعه ی دوم به نظر محتمل تر می آید. جید ریموند مدتی پیش اعلام کرده بود که بازه ی زمانی نسخه ی پنجم بعد از نسخه ی چهارم و عصر طلایی دزدان دریایی است و اگر شایعه اول را در نظر بگیریم این سخن ریموند نادرست خواهد بود. طبق شایعه ی دوم داستان بازی پیرامون نوه ی Adéwale به نام Eseosa می باشد که یک جوان باهوش است و طبق وصیت پدر بزرگ خود به سراغ کانر، قهرمان نسخه ی سوم، می رود تا تبدیل به یک Assassin شود. گویا این نسخه توسط استدیو های Annecy، Bucharest، Kiev، Quebec، Singapore، Solia و Reflections ساخته شده است و موتور گرافیکی آن نیز نسخه ی بهینه شده ی Anvil Next می باشد. همچنین بازی برای تمامی پلتفرم های نسل هفتم و هشتم به همراه PC و Wii خواهد آمد و تاریخ انتشار آن در انگلستان 1 نوامبر می باشد. شایعه ی دوم کاملا محتمل تر می باشد و دلیل دیگری برای اثبات آن تصویر زیر است که از بلاگ یوبی سافت گرفته شده است :

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید