سری جدید عنوان Device 6 برای سیستم عامل‌ موبایل توسط iTunes هندی تایید شد

۴ فروردین ۱۳۹۳ - ۱۶:۲۹

خیلی وقت است که صنعت گیم در هند در حال ” خاک خوردن ” است و تا کنون هیچ ایده و نظر جدیدی در مورد توسعه بازی از شرکت و سازندگان بازی در این کشور اعلام نشده. چندی پیش در یکی از چشن های شرکت Apple در یکی از نمایشگاه های هندی یک بازی جدید بر روی iTunes اعلام و تایید شد.

نمایشگاه و کنفرانس های هندی هنوز هم بر روی صفحه اصلی iTunes قابل دریافت و مشاهد است. همچنین شرکت Apple در مورد بازی جدید در این نمایشگاه اعلام کرد :

با درخواست های زیاد و بسیار برخی از کاربران ویژه و اختصاصی iTunes چندین استودیو مستقل در حال کار بر روی چندین بازی و ایده جدید برای صنعت گیم کشور هند هستند. در نمایشگاه های هندی که در حال حاضر هنوز هم در برپا است می توانید تعداد زیادی از نفرات و تیم بازی سازان این استودیو ها را مشاهده کنید. همچنین در iTunes هم می توانید لیستی از تایتل های بازی های در حال توسعه که پر رنگ شده اند را هم دیدن فرمایید.

اولین استودیو معرفی شده در این نماشگاه هندی ، استودیو Simogo است که عرضه و ساخت آخرین سری بازی Device 6 را بر عهده گرفت. همچنین از دیگر بازی های برتر ساخته شده از این استودیو می توان Year Walk را نام برد. همچنین یکی از کارکنان این استودیو در این نمایشگاه هندی اعلام کرد :

برای سری جدید بازی Device 6 تیم بازی سازی ما تمامی تجربیات خود و پیشرفت های جدید را بر روی این بازی پیاده خواهد کرد. از هم اکنون هم می توانید از سری جدید Device 6 یک موفقیت عالی را در سبک سری بازی های فکری و پازل انتظار داشته باشید. سری جدید بازی Device 6 برای iPhone و iPod های لمسی منتشر خواهد شد. از دیگر تغیرات اصلی که ما بر روی این سری از بازی خواهیم گذاشت گیم پلی جذاب تر است، که به زودی شاهد آن خواهید بود.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

 • hex گفت:

  کمک
  میدونم این پیام ربطی به این بخش نداره ولی کمکم کنید
  تو بازی metal gear solid گیر کردم اون اولش میری تو یه قفس یه بچه ایی رو نجات میدی کو لش میکنی میبری تو یه جا که تو نقشه محل فرود هلی کوپره میذاریش رو زمین و بعد در خواست اومدن هلی کوپر میکنی اون یه نوار کاست بهت میده و بعد اونو میذاری تو هلیکوپتر و میای پایین و به نوار گوش میکنی و میفهمی دختری ابه اسم paz اونجاست و لی من نمیدونم اون دختره رو چطوری پیدا کنم کمکککککککککککککک
  فقط رو نقشه که بعد فشار دادن دکمه استپ میاد ۲-۳ نقطه قرمز بعد یهو احساس کردم یه علا مت اومد رفتم طرفش بعد که یه مشت ادم کشتم و برگشتم رفتم بیرو دیدم رو نقشه اونجا یه تیک خورده به جند جا دیگه هم رفتم انگار هر جا رو میگردی اونجا رو نقشه تیک میخوره حالا ۲ نقطه قرمز مونده نمیدونم چیکار کنم
  کمککککککککککککککککککککککککککککککم کنید
  لطفا سریععععععععععععععععععععععععععععععع

  0
  0