۵۰ بازی جدید در حال توسعه با موتور Unity برای Wii U هستند

۴ فروردین ۱۳۹۳ - ۱۵:۵۷

مطابق با گفته های مدیر عامل شرکت Nintendo در نمایشگاه GDC ، بیش تر از ۵۰ بازی در حال توسعه با موتور قدرمتند نسل هشتمی Unity برای کنسول Wii U هستند.

تا ۲ ماه آینده فن های کنسول Wii U می توانند ۲۵ عدد از این بازی های در دست ساخت را تجربه کنند و همچنین ۹ عدد از بازی های در حال توسعه هم در نمایشگاه GDC کنفرانس خواهند داشت که با آن بعد از کنفرانس بیشتر آشنا خواهید شد.

همچنین مدیر عامل شرکت Nintendo در باره به صورت رسمی اعلام کرد :

از ۵۰ بازی گفته شده، ۹ عدد از این بازی ها در حال حاضر آماده برای کنفرانس خود در نمایشگاه GDC هستند. همچنین بعد از این ۹ بازی که در این نمایشگاه معرفی خواهند شد، ۱۷ بازی دیگر هم در صف برای کنفرانس در GDC هستند. از ۵۰ عنوان هایی که در دست ساخت هستند ۲۵ عدد را می توانید تا دو ماه دیگر بر روی کنسول Wii U خود تجربه کنید.

همچنین در هنگام لانچ دیگر بازی ها گیمرها می توانند تمامی ۵۰ عدد بازی ها را به صورت کلی از فروشگاه های Nintendo خریداری کنند.

همچنین او در این باره ادامه داد :

به زودی منتظر ۵۰ بازیِ در دست توسعه به صورت رسمی از سوی Nintendo باشید. همچنین قابل ذکر است که تمامی ۵۰ عدد بازی ها با موتور قدرمتند Unity برای Wii U ساخته خواهند شد که این امر بر روی کیفیت های بازی ها و گرافیک و … اثر چشم گیری خواهد داشت.

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید