موسیقی : موسیقی متن Medal of Honor Warfighter

۱۷ اسفند ۱۳۹۲ - ۱۸:۲۵

هنگامی که نام عنوان Medal of Honor Warfighter به میان می آید، عده ی کثیری به یاد نمرات ضعیف این عنوان و شکست تجاری آن می افتند و کمتر کسی است که به نکات مثبت این عنوان توجه کند. یکی از نکات مثبت این بازی موسیقی متن هنرمندانه آن است که توسط آهنگساز مشهور هالیوودی یعنی رامین جوادی که ایرانی الاصل نیز می باشد، نواخته شده است.

رامین جوادی در سال 1974 در شهر دویسبورگ آلمان چشم به جان گشود. پدر او یک مهاجر ایرانی بود و به این ترتیب او نیز دارای اصلیتی ایرانی گشت هر چند در مصاحبه هاش عنوان کرده که زبان فارسی را آن طور که باید و شاید، فرا نگرفته است ولی به ملیت خود و موسیقی های اصیل ایرانی علاقه مند است. او کارش را با دستیاری آهنگساز بزرگ دهه ی اخیر یعنی هانس زیمر آغاز کرد و در موسیقی فیلم هایی چون بتمن آغاز می کند و دزدان دریایی کارائیب با زیمر همکاری کرد. وی به تدریج پله های ترقی را طی کرد و توانست به عنوان یک آهنگساز مستقل در عناوین بزرگی چون فیلم مرد آهنی و سریال فرار از زندان استعداد خود را نشان دهد. او در سال 2010 برای ساخت موسیقی نسخه ی جدید سری Medal of Honor که در دوران مدرن دنبال می شد، انتخاب شد و دو سال بعد یعنی در سال 2012 موسیقی Medal of Honor Warfighter را نیز او نواخت.

رامین جوادی

موسیقی متن Medal of Honor Warfighter دارای تم های مختلفی می باشد. تم ابتدایی بازی با توجه به مرگ قهرمان نسخه ی پیشین غم انگیز است و فضایی غم آلود را ایجاد می کند. از سوی  در  برخی از مراحل بازی نظیر مرحله ی رانندگی در پاکستان شاهد تم اکشن و ضرباهنگ سریع موسیقی می باشم و در پایان نیز شاهد یک تم حماسی می باشیم که حسن ختام خوبی به بازی می بخشد. در زیر 3 قطعه ی زیبای بازی برای دانلود قرار داده شده است :

For Rabbit

Victory At Sea

With Honors

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید