گیفت کارت
گیفت کارت

اولین DLC عنوان Castlevania: Lords of Shadow 2 توسط Konami تایید شد

۱۶ اسفند ۱۳۹۲ - ۲۱:۰۷

طبق شایعه ها اولین بسته الحاقی بازی Castlevania: Lords of Shadow 2 با نام Alucard شناخته شده ولی چندی پیش شرکت سازنده بازی Konami بسته الحاقی را به صورت رسمی با نام Revelations را تایید کرد.

مطابق با یکی از وب سایت های ژاپنی معتبر اولین بسته الحاقی بازی Castlevania: Lords of Shadow 2 با نام Revelations در 25 مارس برای PC منتشر خواهد شد و در سرورهای PSN و Xbox Live هم در دسترس خواهد بود و به گیمرها اجازه می دهد که بازی را به شخصیت vampire Alucard ( پسر Gabriel ) تجربه کنند.

حوادث مربوط به داستان بسته الحاقی Revelations در همان محیط بازی Castlevania: Lords of Shadow 2 رخ خواهد داد. طبق شخصیت Alucard پلیر های در DLC جدید بازی وظیفه دارند که راز و رمزهای این شخص را پیدا کنند و همچنین اتفاقات خاص دیگری هم رخ خواهد داد که در زمان تجربه این DLC با آن رو به رو خواهید شد.

داستان اولین بسته الحاقی بازی Castlevania: Lords of Shadow 2 باور نکردنی می باشد طوری که شما به صورت جدی در شخصیت vampire Alucard قرار خواهید گرفت و به یافتن حقایق در بازی خواهید پرداخت. شخصیت vampire Alucard از قدرت های باور نکردنی و کاملا انحصاری بر خوردار است که برخی از این قدرت های انحصاری شامل قدرت Glaciem و Igneas می باشد. همچنین او مقداری قدرت های خون آشامی دارد که به او اجازه می دهد که به گرگ و خفاش تغیر قیافه دهد. همچنین با Alucard خون دشمنان کشته شده خود را  میل کنید ( ! ) و به سلامت خود در بازی اضافه کنید.

همچنین شرکت Konami همراه با تایید رسمی اولین DLC بازی Castlevania: Lords of Shadow 2 اولین تصاویر را هم از این بسته منتشر کرده که در زیر می توانید این تصاویر را مشاهده فرمایید :

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید