ممکن است Monster Hunter Frontier G از ژاپن نیز فراتر رود

۱۵ بهمن ۱۳۹۲ - ۰۸:۵۶

Monster Hunter Frontier G بازی ای در سبک MMORPG که برای پلتفرم های  PC، PS3، Vita، Wii U و Xbox 360 منتشر خواهد شد، ممکن است در کشور های دیگر نیز منتشر شود. این خبر توسط Yoshinori Ono از Capcom منتشر شده است.در یک پرسش و پاسخ به زبان ژاپنی که توسط Siliconera ترجمه شده است، Ono اعلام کرد که شرکت Capcom بازی را به بسیاری از پلتفرم ها از جمله PS Vita منتقل کرده است و دلیل این کار این است که این احتمال وجود دارد که بازی به دیگر کشورها نیز برود و در کشورهای دیگر منتشر شود.

دلیل گسترش پلتفرم ها این است که ما قصد داریم در آینده این بازی را در بیرون ژاپن نیز منتشر کنیم و دیگر کشورها را نیز از این بازی بهره مند سازیم.

مطمئنا ما نمی توانیم این بازی را همین گونه که هست منتشر کنیم. ما باید شخصیت های بازی را متناسب با هر اعتقادی تغییر دهیم. به همین دلیل ما می خواهیم این بازی را در انواع مختلف منتشر کنیم.

البته “بیرون از ژاپن” می تواند هر جایی باشد اما پاسخ بعدی نشان می دهد که هدف Capcom غرب است:

باید به بازی های کنسولی در کشورهای دیگر توجه بیشتری شود چرا که این بازی ها در دیگر قاره ها توسط بازیکنان حرفه ای استفاده می شود. ما در نظر داریم که به بازی هایی برای بازیکنان حرفه ای بیشتر توجه کنیم و به فروش بازی در غرب بپردازیم اما در مرتبه نخست هدف ما بر روی آسیا و فروش آنلاین می باشد.

به نظر می رسد این صحبت ها هنوز در حد صحبت هستند و هنوز هیچ برنامه ای برای انتشار این عنوان در غرب وجود ندارد.

Monster Hunter Frontier G در سبک MMORPG می باشد و جدا از سری Monster Hunter ساخته شده است.

نظر شما در این باره چیست؟ آیا انتشار این عنوان در غرب کار درستی است؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید