حضور Zachary Quinto در فیلم Hitman

۱۲ بهمن ۱۳۹۲ - ۰۹:۲۱

بازیگر نقش اول مرد، Zachary Quinto که از کارهای شناخته شده اش می توان به نقش Sylar در سریال تلویزیونی Heroes  و حضور در فیلم Star Trek آقای J.J. Abram یاد کرد، به تازگی برای ایفای نقش به عنوان مامور 47 در فیلم  آینده Hitman که بر اساس سری بازی IO Interactive ساخته خواهد شد ثبت نام نموده است.

توسعه ی این فیلم بسیار پر سروصدا بوده است. در ابتدا Timothy Olyphant در فیلم اصلی Hitman در نقش مامور 47 ظاهر شد؛ اما پس از مدتی حضور Paul Walker در این عنوان مطرح گردید، اما متاسفانه بر اثر مرگ نابهنگام آقای Walker تلاش برای یافتن فردی دیگر برای ایفای نقش این مامور خاموش از نو آغاز گردید؛ این بار قرعه بنام Rupert Friend افتاد که در کارنامه هنری اش می توان از ایفای نقش Peter Quinn در نمایش تلویزیونی Homeland یاد کرد.ما نمی دانیم که حضور او به چه صورت خواهد بود اما در هر صورت آغاز فیلمبرداری از ماه مارس اعلام شده است.

این به نظر خوب می رسد؛ Quinto در هر دو فیلم Star Trek و Heroes خوب ظاهر شده است. هر چند اقتباس و ساخت آثار سینمایی از بازیهای ویدیوئی سابقه ی خوبی ندارد، اما باز هم باید منتظر ماند تا ببینیم این اثر به چه صورت عرضه خواهد شد. شما چه فکر می کنید؟ آیا با تولید این آثار موافقید یا آنها را تنها تلاشی برای خالی کردن جیبتان می پندارید؟

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید