inFAMOUS: Second Son بخش Multiplayer نخواهد داشت + اطلاعات جدید

۶ بهمن ۱۳۹۲ - ۱۶:۲۰

چند روز قبل خبرهایی مبنی بر وجود قسمت Multiplayer در بازی inFAMOUS: Second Son منتشر شد که می توانید آن ها را از اینجا ببینید. این خبر یک تصویر از سایت رسمی این بازی در ژاپن بود که به عقیده ی بعضی ها اشتباه و به عقیده ی بعضی دیگر واقعی بود.

Ken Schramm کارگردان قسمت توسعه ی بازی از این راز پرده بر می دارد و در مصاحبه ای رسمی با سایت UDN اعلام می کند که بازی inFAMOUS: Second Son  قسمت آنلاین ندارد. او گفته است که Delsin Rowe در بازی به یک سری رفیق و همراه برخورد می کند ولی این بازی از لحاظ ساختی یک بازی تک نفره می باشد. همچنین او اضافه کرد:

بازی یک طراحی آزاد دارد تا بازیکنان هر کاری را می خواهند انجام بدهند، انجام بدهند. شما می توانید مأموریت های فرعی در حواشی داستان و حتی خارج از آن را انجام دهید بدون هیچ محدودیت زمانی. البته شما باید مواظب باشید چون بعضی از این تصمیم گیری ها در جنبه های خوب و شیطانی شما  اثر مستقیم می گذارند و شما نمی توانید دوباره آن ها را بازی کنید.

در ضمن قدرت ها مانند smoke و neon تأثیر زیادی بر روی محیط بازی می گذارد به گونه ای که انگار یک کاراکتر از بازی بوده است. برای ایجاد تعادل Delsin همزمان از قدرت های زیادی نمی تواند استفاده کند.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید