Albert Penello از Xbox One دفاع می کند: بحث ها را خیلی بزرگ کرده اند

۵ بهمن ۱۳۹۲ - ۲۳:۲۸

از زمان عرضه ی کنسول های نسل بعدی سونی و مایکروسافت یعنی Xbox one و Play Station 4 یکی از بحث های اصلی بر سر این موضوع کیفیت پایین بعضی بازی های مولتی پلتفرم و AAA بر روی کنسول مایکروسافت Xbox One بوده است. حالا Albert Penello از مایکروسافت به دفاع از Xbox One پرداخته است و ادعا می کند که این کنسول توانایی بالاتری برای اجرای بازی های مولتی پلتفرم دارد.

Albert Penello همچنین ادعا می کند که بهترین بازی نسل بعد از نظر گرافیک هنوز متعلق به آن هاست یعنی بازی Ryse: Son Of Rome. همچنین او گفته است که بحث ها پیرامون 720 و 1080 به حدی بزرگنمایی شده اند که خیلی ها آن را با کیفیت اصلی کنسول اشتباه گرفته اند.

من وقت زیادی داشته ام تا به حرف هایم فکر کنم و به آن ها اعتقاد دارم. من اعتقاد دارم که برخی از تفاوت ها در میان این دو کنسول خیلی بزرگ شده است و افرادی در پشت صحنه در حال بازی با ما هستند و من اطلاعاتی هم درباره ی این افراد دارم. خیلی وقت ها مردم حرف های درست من را نادیده گرفته اند ولی حرف های اشتباهم را بزرگ کرده اند. من هنوز فکر می کنم که در کنسول های نسل بعد Ryse پرچم دار کیفیت است و همین پایان داستان.

همه ی مردم توجهشان را به فریم ریت و همچنین مسائلی داده اند ولی خب ما این مشکل را با بازی هایی مانند Tomb Raider رفع خواهیم کرد، این نسل خیلی طولانی خواهد بود و ما تازه چند هفته است کار خود را شروع کرده ایم. کسانی که Xbox One را خریداری کرده اند قرار است از یک نسل با بازی هایی سر کنند که با پیشروی در زمان بهتر هم می شود. به نظر من مقایسه های کم ارزش اصلا چیز مهمی نمی باشد.

آیا کیفیت 720 و 1080 برای شما هم اهمیتی ندارد و به بازی اهمیت می دهید؟ نظرات شما را پذیراییم.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید