Crytek برای یک بازی نسل بعدی برنامه‌نویسان مجرب استخدام می‌کند

۵ بهمن ۱۳۹۲ - ۱۲:۱۲

Crytek برای عنوان نسل بعدی خود، که هنوز معرفی نشده است، در پی برنامه‌نویسان با تجربه و مجرب می‌گردد. در خبری که در وبسایت رسمی این شرکت آلمانی منتشر شده، اعلام گشته که برنامه‌نویسان با تجربه با قراردادی 12 ماهه به استخدام Crytek در خواهند آمد.

این موضوع اشاره می‌کند که به این زودی‌ها زمان عرضه‌ی این بازی مشخص نخواهد شد. قبل از این خبر، خبری منتشر شده بود مبنی بر اینکه Todd Papy از دست اندر کاران عنوان God of War رئیس گروهیست که بر روی این عنوان نسل بعدی کار می‌کنند. این خبر باعث شد طرفداران فکر کنند این عنوان ممکن است یک عنوان اکشن باشد؛ و یا ادامه‌ای بر آخرین عنوان Crytek یعنی Ryse: Son of Rome. اما با انتشار این خبر می‌توان فهمید که این تفکر اشتباه بود، چرا که اگر ادامه‌ای برای Ryse: Son of Rome در نظر باشد، کد‌های جدید بر پایه‌ی کد‌های قبلی نوشته شده و اکثرا سعی در تصحیح و ارتقای قابلیت‌های آنها خواهد داشت. بنابراین نیازی به برنامه‌نیسان جدید و با تجربه نیست، با توجه به این موضوع، حدس اینکه عنوان جدید Crytek چه بازی است بسیار سخت خواهد بود. می‌تواند Crysis 4 باشد، و یا HomeFront 2 و یا یک IP کاملا جدید.

نظر شما در این‌باره چیست؟ دوست دارید عنوانی کاملا جدید از این شرکت را تجربه کنید؟ و یا ادامه‌ای بر فرنچایز‌های دوست داشتنی را؟

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید