لانچ تریلر Beyond: Two Souls | متای بازی 74 از 100 !

۱۶ مهر ۱۳۹۲ - ۲۲:۴۸

سرانجام بعد از مدت ها تبلیغات شدید سونی و نمایش تریلر های گوناگون آخرین انحصاری مطرح پلی استیشن 3 منتشر شد که در این قسمت می توانید ویدئو زمان انتشار آن را مشاهده کنید.

این بازی که توسط دیوید کیج موسیقیدان  ، نویسنده و طراح بازی رایانه ای فرانسوی ساخته شده است در ابتدا جنجال های زیادی را به پا کرد اما بعد از انتشار توسط بسیاری از منتقدان  به عنوان یک بازی در سطح بسیار پایین معرفی شده است از 53 نقد منتشر شده 33 نقد به بازی امتیازات متوسط و پایین کمتر از 80 از 100 را داده اند ولی با این وجود سایت هایی هم به بازی امتیاز بالا داده اند.

 

در ادامه می توانید تریلر زمان انتشار این بازی را مشاهده کنید.

[jwplayer mediaid=”116918″]

دانلود HD

دانلود SD

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید

 • m.bozorgi گفت:

  البته فنای سونی زیاد ناراحت نباشن فیلم بدی نبود شاید از imdb نمره خوبی بگیره. ROTFL ROTFL ROTFL

  0
  0
 • god of war 3 گفت:

  چه تریلر زیبایی بود مخصوصا موسیقیش ترقیبم کرد امشب یکبار دیگه هم برمش
  ممنون بابت تریلر

  0
  0
 • ezio-sh گفت:

  ﻭاﻗﻌﺎ ﻣﺘﺎﺳﻔﻢ ﻭاﺳﻪ اﻭﻥ ﺷﺨﺼﻲ ﻛﻪ اﻳﻦ ﺧﺒﺮ ﺭﻭ ﮔﺬاﺷﺘﻪ. ﺧﺪاﺣﺎﻓﻆﻲ ﻏﻢ اﻧﮕﻴﺰ ﺳﻮﻧﻲ???????ﻳﻌﻨﻲ ﭼﻲ?ﻫﻤﻴﻦ ﭼﻨﺪ ﻭﻗﺖ ﭘﻴﺶ ﺁﺧﺮﻳﻦ ﻣﺎ ﺗﺮﻛﻮﻧﺪ.اﻭﻧﻢ ﺁﺧﺮ ﻧﺴﻞ ﺑﻮﺩ.ﺑﻌﺪﺵ ﻣﺘﺎ ﻛﻪ 50 ﻧﻴﺴﺖ.ﻭاﻗﻌﺎ ﻣﺘﺎﺳﻔﻢ.ﻭﻟﻲ ﺑﻬﻢ ﺛﺎﺑﺖ ﺷﺪ ﺑﻌﻀﻲ ﻫﺎ ﺳﻮﺯﺵ ﺷﺪﻳﺪ ﺩاﺭﻧﺪ اﺯ ﻗﺪﻳﻢ.ﻋﺸﻖ اﺳﺖ ﺳﻮﻧﻲ و ﻓﻦ ﻫﺎﻱ ﺳﻮﻧﻲ …..

  0
  0
 • p.s گفت:

  بعضی بازی ها رو نمیشه از روی نقد ها تصمیم گیری براش کرد به قران نمیشه اگر یکی نمره بد داد دلیل نمیشه که تو هم بگی پس بازی بدی هست منم هم عمرا برم سراغش مثل اینه یکی بره توی چاه تو هم پشتش بری چرا دروغ من هنوز بازیش نکردم اخه هنوز توی هیچ کجای ایران پیداش نکردم از الان هم نمیگم شاهکاره ولی میگم 50 درصد شاهکاره فقط به دلیل اسم استاد کیج 50 درصد بقیه هم خودم باید بازی کنم و نظر بدم که تا چند وقت دیگه معلوم میشه متاسفانه اینجور بازی ها به درد خیلی ها نمیخوره چون یاد گرفتن بازی که خشونت توش نیست بازی نیست.

  0
  0
 • ezio-sh گفت:

  ﻭﻳﺪﻳﻮ ﻭﻳﺎ ﺣﺮﻑ ﺩﻫﻨﺘﻮ ﺑﻔﻬﻢ.ﻛﺪﻭﻡ ﻛﻼﺱ ﺑﺎﻻﺗﺮ ﻣﺎﻳﻜﺮﻭﺳﺎﻓﺖ? ???ﺟﻚ ﺧﻮﺑﻲ ﺑﻮﺩ.ﻣﺎ ﺑﻪ اﻧﺪاﺯﻩ ﻛﺎﻓﻲ اﻧﺤﺼﺎﺭﻱ ﺷﺎﺥ ﺩﻳﺪﻳﻢ ﻛﻪ ﺣﺘﻲ اﮔﺮ ﻣﺎﻭﺭا ﻫﻢ ﺣﺬﻑ ﻛﻨﻴﻢ ﻫﻨﻮﺯ ﻛﻠﻲ ﺑﺎﺯﻱ ﻣﻴﻤﻮﻧﻪ.اﻣﺴﺎﻝ ﻭاﺳﻪ ﮔﻮﺗﻲ ﭼﻲ ﺩاﺭﻳﺪ ﺭﻭ ﻛﻨﻴﺪ?ﺟﻲ ﺗﻲ اﻱ ﻣﻮﻟﺘﻲ?ﺧﺨﺨﺨﺨﺦ.ﺿﻌﻴﻔﻪ.

  0
  0
 • ali123456 گفت:

  اینکه نمرات اینقدر پراکنده ان،اشتیاق منو واسه تجربه‌ی این بازی‌ بیشتر می‌کنه…چون نشون میده که بازیه خاصیه و هر کسی‌ نمیره سمتش…یه جورایی مثل موزیک راک می‌مونه…هر کسیو جذب نمی‌کنه…این بازی‌ هم به همین شکل از این قاعده مستثنی نیست

  اما دلیل این همه تنفر بعضی‌ از دوستان رو نمی‌فهمم…تعصب بیجا فقط آدمو از لذت بردن محروم میکنه…ای کاش اگرم نقدی میشه از روی تعصب نباشه…دوستانی که شکوه از نداشتن گیم پلی میکنن حرفشون قابل بحثه اما
  به نظرم کسایی‌ که منتظر این بازی‌ بودن دنبال گیم پلی نبودن…همه میدونستن چی‌ از کیج میخوان..و فک می‌کنم به خواسته هاشونم رسیده باشن…این بازی تجربه جدید و متفاوتیه که حیفه با چندتا نقد منفی کسی بخواد خودشو ازش محروم کنه Smile

  0
  0
 • DeadSpace گفت:

  ای باباچرا اینجوری نمره گرفت Frown Neutral

  0
  0
 • che guevera گفت:

  اینقدر این سایتای نمره دهی بازی به بازی های بزن بزن نمره دادن اصلا حواسشون به

  سبک بازی نبوده.فک کردن این prototype3 هستش.

  استاد کیج راس میگه بازی فقط نباید بکش بکش باشه

  0
  0
 • Saman Karimi گفت:

  آقای (ک.ن) احتمالا از کال اف دیوتی 4 یکمی به این صنعت علاقه مند شدن نهایتا بعد از اینکه 360 عرضه شده

  0
  0
 • از همون اول هم گفتم که این بازی نیست،بلکه یک دمو از بازی به اسم محدودیت هستش،ولی نه یک سری از کاربرا ی دیگه نظری متفاوت تا حدی که این این به اصطلاح بازی رو شاهکار میدونستند.حالا هم هر کی یک سلیقه ی داره،شاید بعضیها نه صرفا به عنوان فن بلکه واقعا این بازی رو شاهکار بدونند!.

  0
  0
 • mmdkhdm گفت:

  شما ها كه فقط واستون بازي مهم بود فقط Wink
  اينقد انحصاري مهم بود

  حالا اين فيلم براتون شده استوره ؟
  خسته نباشيد No

  0
  0