گیفت کارت
گیفت کارت

نسخه ی Wii U بازی Batman: Arkham Origins نسبت به رقبای کنسولی خود 10$ ارزان تر است

۶ مهر ۱۳۹۲ - ۱۳:۲۲

نماینده ی Warner Bros امروز تایید کرد که نسخه ی Wii U بازی Batman: Arkham Origins که فاقد بخش مولتی پلیر هم است، به قیمت 50$ فروخته خواهد شد. این در حالی است که نسخه ی Xbox 360 و PlayStation 3 بازی به قیمت 60$ فروخته خواهد شد.

نسخه ی Wii U بازی Batman: Arkham Origins در واقع همان بخش داستانی تک نفره ی ساخته شده توسط Warner Bros را دارا است. بعلاوه دارندگان Wii U می توانند season pass بازی را که به تازگی معرفی شده است را خریداری نمایند که در کانر چیز های دیگر، شامل یک محتوای قابل دانلود برای توسعه بخش تک نفره می باشد.

لازم به ذکر است که نسخه ی PC بازی Batman: Arkham Origins هم به قیمت $50 به فروش خواهد رسید.

بخش چند نفره ی Batman: Arkham Origins را Invisible Predator Online می نامند. این بخش پیرامون محور جنگ بین اعضای باندهای جوکر و بین می باشد و شما می توانید سه نفر از اعضای باند بین را در برابر تیم بتمن و رابین یا اعضای باند جوکر قرار دهید. باندها با کشتن اعضای تمامی تیم رقیب قدرتمند خواهند شد، و این در حالیست که بتمن و رابین با وحشت در بین گروه های خلافکار و بیهوش کردن آن ها برنده می شوند. با پیشرفت در بخش مولتی پلیر بازی می توانید به سفارشی کردن نیز بپردازید که این اجازه را به شما خواهد داد که بازیکنان با توجه به سبک بازی کردنشان و انتخاب گروه ها به لباس ها و دنده های خاصی دسترسی داشته باشند. دنده شامل چیزهای مانند سلاح های جدید و اضافه کردن موارد قوی تر بر روی سلاح ها می باشد.

این عنوان برای پلتفرم های PlayStation 3, Xbox 360, Wii U و PC در تاریخ ۲۵ اکتبر منتشر خواهد شد. همچنین  نسخه ای نیز با نام Batman Arkham Origins:BlackGate توسط استودیوی Armature در دست ساخت قرار دارد که برای پلتفرم های Ps Vita و ۳DS منتشر خواهد شد. همچنین تایید شده است که این عنوان فقط برای کنسول های نسل فعلی عرضه می شود و خبری از عرضه ی آن در نسل بعد نیست.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید