TGS 2013:تریلری جدید از بازی Batman: Arkham Origins منتشر شد

۱ مهر ۱۳۹۲ - ۱۲:۰۱

در زمان برگزاری مراسم TGS 2013 تریلری جدید و زیبا از بازی Batman: Arkham Origins منتشر شده است که شما می توانید در ادامه آن را مشاهده و دانلود نمایید.

داستان بازی Batman: Arkham Origins چندین سال قبل از وقایع Arkham Asylum خواهد بود و در شب کریسمس اتفاق می افتد جایی که Black Mask به دنبال کشتن بتمن است و بتمن جوان باید بفهمد که چرا Black Mask قصد انجام چنین کاری را دارد.

Batman: Arkham Origins توسط استودیوی Warner Bros. Montreal در دست ساخت می باشد و وظیفه ی نشر آن بر عهده ی کمپانی کمپانی Warner Bros می باشد. لازم به ذکر است که این بازی از نسخه ی بهینه شده ی موتور گرافیکی Unreal Engine3 بهره می برد. این عنوان برای پلتفرم های PlayStation 3, Xbox 360, Wii U و PC در تاریخ ۲۵ اکتبر منتشر خواهد شد. همچنین  نسخه ای نیز با نام Batman Arkham Origins:BlackGate توسط استودیوی Armature در دست ساخت قرار دارد که برای پلتفرم های Ps Vita و ۳DS منتشر خواهد شد. همچنین تایید شده است که این عنوان فقط برای کنسول های نسل فعلی عرضه می شود و خبری از عرضه ی آن در نسل بعد نیست.

شما می توانید این تریلر زیبا که در آن شاهد قسمت هایی از گیم پلی بازی خواهیم بود را در زیر با کیفیت های متفاوت مشاهده و دانلود نمایید:

[jwplayer mediaid=”113622″]

دانلود با کیفیت بالا

دانلود با کیفیت پایین

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید