تریلر شخصی سازی سلاح های Battlefield 4 را اینجا مشاهده کنید

۱۷ شهریور ۱۳۹۲ - ۱۰:۳۶

دیروز خبری در مورد شخصی سازی سلاح ها در Battlefield 4 منتشر شد. اکنون شما می توانید تریلر مربوط به آن را در ادامه مشاهده و دانلود نمایید.

سازنده ی بازی ، استودیوی DICE ادعا می کرد با وجود تعداد زیاد سلاح در بازی ، تعداد لوازم جانبی سلاح ها هم دست کمی از تعداد سلاح ها ندارد. همچنین گفت که این کار شرایط را برای بازیکن راحت تر می کند تا به دقت شناسایی کند که هر کدام از تنظیمات چه تاثیری بر روی سلاح دارد. بعلاوه صحبت هایی را هم درباره انطباق رنگ سلاح ها با محیط های مختلف آب وهوایی نظیر پاییز ، کویر ، نیروی دریایی ، برف، شهر و زمین های جنگلی ارائه داد.

شما می توانید این تریلر را در زیر مشاهده و دانلود نمایید:

[jwplayer mediaid=”109797″]

دانلود با کیفیت بالا

Battlefield 4یک بازی در سبک اول شخص شوتر می باشد و از موتور گرافیکی Frostbite 3 بهره می برد. این بازی در تاریخ ۲۹ اکتبر ۲۰۱۳ ( ۷ آبان ۱۳۹۲ ) برای پلتفرم های X360 , PS3 وPC منتشر خواهد شد. در این بازی شما در نقش یک فرمانده با نام Recker قرار خواهید گرفت که وظیفه دارد همراه با تیمش ، اعضای پرنفوذ آمریکایی را که در شانگهای به گروگان گرفته شده اند را پیدا کرده و آن ها را به وطن بازگرداند که در این راه با اتفاقات غیر قابل پیش بینی روبرو می شوند و این باعث می شود که به دیگر نقاط جهان نیز از جمله کشور آذربایجان بروند.

البته لازم به ذکر است که نسخه های Xbox One و PS4 هنوز تاریخ انتشار مشخصی در ماه نوامبر ندارند. همچنین تایید شده است که Battlefield 4 در زمان انتشار از ۱۰ مد و هفت نقشه پشتیبانی خواهد کرد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید