Gamescom 2013:عنوان Terminators: The Video معرفی شد

۳۰ مرداد ۱۳۹۲ - ۱۷:۳۰

یک خبر غیر منتظره از گیمزکام منتشر شده و شرکت Reef Entertainment نه یک عنوان،بلکه عنوان های متعددی را از سری Terminators معرفی کرده است.اولین عنوان با نام Terminator 1984 که تنها برای کنسول ها منتشر خواهد شد و عنوان دیگر 1991′ Terminator 2: Judgement Day  که علاوه بر کنسول ها بر روی PC نیز منتشر می شود خواهد بود.در ادامه ی مطلب می توانید قسمتی از صحبت های رئیس Reef Entertainment که ناشر این عنوان می باشد را مشاهده نمایید.

ما در این شرکت،طرفداران سرسخت 1984 & 1991 که شاهکاری می باشد هستیم.این یک فرصت عالی و همچنین مسئولیتی سنگین برای ما خواهد بود تا یک عنوان را خلق کنیم که حق بزرگی را بر گردن Motion-Pictures دارد.

ما در حال مطالعه بر تمامی محتویات عنوان Terminator و Terminator 2: Judgment Day هستیم.ما به تازگی سفر خود را با این عنوان آغاز کرده ایم و تلاش میکنیم که محصول آخر چیزی با کیفیت درخور نام این عنوان شود.

این شرکت لایسنس های متعددی از این عنوان را خریده است و اولین عنوانی که در حال تولید آن می باشد Terminators: The Video می باشد.

همچنین این شرکت سازنده ی عنوان Rambo:The Video Game نیز می باشد و مشخص است که علاقه ی بسیاری به ساخت بازی از روی فیلم های محبوب دارد.

0
0
برچسب‌ها:

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید