سرافرازی انیمه | نقدها و نمرات عنوان Dragon Ball Z: Kakarot منتشر شد

اخبار ، اخبار بازی ۲۶ دی ۱۳۹۸ - ۲۰:۱۵

Dragon Ball Z: Kakarot عنوانی برای عاشقان انیمه و به خصوص، انیمه‌ی Dragon Ball Z است. در این بازی به همراه گوکو، شخصیت اصلی سریال انیمه‌ای Dragon Ball Z، نبردهایی حماسی را تجربه خواهید کرد، با او زندگی می‌کنید، ماهی می‌گیرید و تمرین می‌کنید تا داستان یکی از نمادین‌ترین شخصیت‌های انیمه‌ای را تجربه کنید. محیط‌های جدید را جست‌ و جو کنید و همزمان با پیشروی در داستان، پیمانی احساسی با شخصیت‌های جهان Dragon Ball Z تکشیل دهید.

Dragon Ball Z: Kakarot یک بازی جهان‌باز اکشن نقش‌آفرینی است که فردا برروی پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد. این بازی توسط استودیو سایبرکانکت ۲ (CyberConnect2) توسعه یافته و توسط باندی نامکو اینترتینمنت (Bandai Namco Entertainment) منتشر شده است. به نظر می‌رسد این بازی توانسته تجربه‌ی مناسبی از دنیای Dragon Ball Z ارائه دهد. در ادامه برخی از نقدها و نمرات آن را بررسی می‌کنیم.

Gamingbible 9/10

با اینکه برخی از المان‌های Dragon Ball Z: Kakarot به نظر تاریخ مصرف گذشته می‌آیند و ماموریت‌های جانبی به اندازه‌ی کافی تنوع ندارند، اما پکیج نهایی در مجموع بسیار غنی و درگیرکننده است و بهترین روش برای طرفداران قدیمی دنیای Dragon Ball Z است تا دوباره وارد این دنیا شوند.

Hobby Consolas 8.5/10

Dragon Ball Z: Kakarot یک هدیه‌ی واقعی برای طرفداران جهان Dragon Ball Z است که به عنوان یک اکشن نقش‌آفرینی نیز بسیار خوب در آمده است. این بازی بی‌نقص نیست، اما مکانیک‌های گیم‌پلی آن و مدت زمانی که طول می‌کشد تا بازی را تمام کنید، ارزش این بازی را بالا می‌برند.

Areajugones 8.5/10

Dragon Ball Z: Kakarot خود را به عنوان یک بازی ضروری برای هواداران Dragon Ball Z ثابت می‌کند. با اینکه این بازی گاهی اوقات در به تصویر کشیدن لحظات نمادین سریال کم می‌آورد، اما در مجموع بهترین نماینده‌ی این انیمه در دنیای بازی‌های ویدئویی است. همچنین گیم‌پلی بازی جذاب و از لحاظ بصری، تماشایی است و با اینکه گاهی اوقات صیقل‌خورده نمی‌نماید، در مجموع تبدیل به بهترین بازی Dragon Ball Z تاریخ می‌شود.

Gameblog.fr 8/10

Dragon Ball Z: Kakarot بهترین راه برای بازی کردن تمام داستان Dragon Ball Z است. هیچ بازی دیگری از جهان Dragon Ball Z حتی به این حد نزدیک هم نشده است. با اینکه این بازی مشکلاتی دارد، به عنوان مثال صفحات بارگذاری بسیار طولانی و اعصاب خردکن، این بازی را تمام کسانی که آرزوی زندگی در دنیای Dragon Ball Z را دارند ضروری است.

۳DJuegos 8/10

Dragon Ball Z Kakarot تبدیل به یکی از بهترین بازی‌های دنیای Dragon Ball می‌شود. با این حال، این بازی چیزی بیشتر از یک بازی انیمه‌ای بهتر از متوسط نیست و برخی مشکلات فنی و گیم‌پلی آن را از تبدیل شدن به عنوانی عالی باز می‌دارند.

Meristation 8/10

Dragon Ball Z Kakarot راه تازه‌ای برای بازگشت به دنیای انیمه است. جست و جو، ماجراجویی و نوستالژی المان‌های اصلی تشکیل‌دهنده‌ی این اکشن نقش‌آفرینی هستند که سیستم مبارزاتی ساده و ماموریت‌های تکراری دارد. با این حال، این بهترین بازسازی داستان Dragon Ball Z در یک بازی ویدئویی است.

Everyeye.it 7.5/10

یک سری المان‌های بازی‌گوشانه که همیشه جواب نمی‌دهند باعث خدشه‌دار شدن عنوانی همچنان سرگرم‌کننده می‌شوند. طرفداران Dragon Ball Z عاشق این بازی می‌شوند، اما Dragon Ball Z: Kakarot موفق نمی‌شود به طرز بی‌نقصی دنیای انیمه و بازی‌های اکشن‌ نقش‌آفرینی را پیوند بزند.

LevelUp 7.5/10

Dragon Ball Z: Kakarot بهترین روش برای تجربه‌ی داستان گوکوی افسانه‌ای است. این بازی عنوانی است که برای ارضای نسل‌ها هوادار سری Dragon Ball Z طراحی شده است و تمام آن‌ها قرار است از محتوای این بازی لذت ببرند. نبرد با باس‌های نهایی فوق‌العاده است، اما در مجموع تجربه‌ی بازی کمی خالی، خسته‌کننده و به طرز غیر ضروری طولانی است.

Gamers Heroes 7.5/10

Dragon Ball Z: Kakarot مجموعه‌ی فوق‌العاده‌ای برای هواداران جدید و کژوال این انیمه‌ی پرطرفدار است. با این وجود، هواداران جدی‌تر و قدیمی‌تر این سری ممکن است آن‌  قدرها تحت تاثیر قرار نگیرند. سیستم مبارزات سریع و روان و جلوه‌های بصری زیبا جز نکات مثبت Dragon Ball Z: Kakarot هستند، اما این بازی در مقابل مجموعه‌ی Xenoverse کم می‌آورد.

TheSixthAxis 7/10

Dragon Ball Z: Kakarot تعادل مناسبی بین داستان‌های نمادینی که برای روایت انتخاب کرده است، برقرار نمی‌کند. داستان اصیل انیمه هنوز اینجاست، شخصیت‌های اصلی بازگشته‌اند، لحظات اصلی سریال به طرز زیبایی به نمایش‌ درمی‌آید و استفاده از موسیقی اصلی انیمه نیز فوق‌العاده است. اگر این داستان‌ها برای اولین بار در یک بازی ویدئویی به نمایش درمی‌آمدند، احتمالا با تجربه‌ای معرکه‌ای طرف بودیم. با این حال، اگر پیش از این یک بازی Dragon Ball Z انجام داده باشید، این بازی فرقی با آن‌ها ندارند.

Eurogamer Italy 7/10

Dragon Ball Z Kakarot ادای احترام خوبی به حماسه‌ی گوکو است. ممکن است این جمله عجیب به نظر برسد، اما Dragon Ball Z Kakarot در بهترین بازی سری Dragon Ball بودن، همانقدر دور و همانقدر نزدیک است.

JeuxVideo.com 6.5/10

در مجموع، این بازی اثر بدی نیست. المان‌های سرگرم‌کننده‌ی زیادی وجود دارد، با این حال بسیاری از جوانب این بازی در حد متوسط است. با این حال، تجربه‌ی دوباره‌ی داستان این حماسه، به خصوص با توجه به هسته‌ی مبارزات بازی بسیار جذاب است.

Millenium 6.3/10

ساختن بازی Dragon Ball Z Kakarot بر مبنای ماجراجویی درک کنار نبرد، ایده‌ی خوبی است. در کنار بازی به عنوان گوکو، قابلیت بازی به عنوان سایر جنگجوهای Z و همچنین شخصی‌سازی حملات آن‌ها و سفر در سرزمین‌های انیمه‌ی خلق شده توسط آکیرا توریاما (Akira Toriyama)، حقیقتا لذت‌بخش است. متاسفانه، اجرای ضعیف این ایده‌ها و مقدار زیاد اما محتوای توخالی، این لذت را خراب می‌کند. ماموریت‌های جانبی ساده و بدون جذابیت هستند، پس برروی داستان اصلی تمرکز می‌کنیم. خوشبختانه، سینماتیک‌های بازی و برخی از مبارزات کمی با کیفیت هستند. با این حال، Dragon Ball Z Kakarot آن اقتباس انیمه‌ای نیست که به دنبالش بودیم.

Malditos Nerds 4/10

Dragon Ball Z Kakarot آن بازی نقش‌آفرینی نیست که به انتظار آن نشسته بودیم. در عوض یک بازی اعصاب خردکن، خسته‌کننده و حتی حوصله‌‌ سربر دریافت کرده‌ایم. با اینکه داستان‌‌های جهان Dragon Ball به صورت ذاتی جذاب است، اما راه‌های بسیار بهتری برای تجربه‌ی آن وجود دارد.

میانگین نمرات بازی در وبسایت متاکریتیک

12345678910(13 رای, میانگین آرا 6٫38 از 10 )
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید