برنامه‌ی Call of Duty Companion منتشر شد

۱۲ آبان ۱۳۹۷ - ۲۱:۴۵

به تازگی برنامه‌ی جدید Call of Duty Companion منتشر شده که می‌تواند آمار و اطلاعات دقیق و جالبی را در دسترس کاربران قرار دهد.

اخیرا طی یک اقدام بسیار جالب و البته کاربردی، شرکت اکتیویژن (Activision) برنامه‌ی جدید Call of Duty Companion را برای دو سیستم عامل اندروید و IOS منتشر کرده از ویژگی‌ها و قابلیت‌های بسیار جالبی برخوردار است. برنامه‌ی Call of Duty Companion می‌تواند برای بازیکنان دو بازی Call of Duty: Black Ops 4 و Call of Duty: WWII بسیار کاربردی باشد زیرا اطلاعات هیجان انگیزی را به آن‌ها ارائه می‌کند. به طور خلاصه، با استفاده از این برنامه می‌توانید جدیدترین اخبار مربوط به دو بازی مذکور را دنبال کنید و یا با دیگر کاربران این بازی روابط اجتماعی و دوستانه‌ی بسیار خوبی را برقرار کنید. آمارهای مختلفی با جزئیات دقیق به شما نشان داده می‌شوند و از طریق برگزاری برخی رویدادها، جایزه‌های مختلف به شما ارائه می‌شود.

اولین بخش از این برنامه که سازندگان به آن اشاره داشتند، بخش Friends Feed است که می‌توانید آمار دقیق بازی و عملکرد خودتان را با سایر دوستان خود بررسی کنید. همچنین قادر خواهید بود با استفاده از یک قابلیت مقایسه‌ای، میزان تروفی‌ها یا اچیومنت‌های دریافتی خود را با دیگران مقایسه کنید. قابلیت تشکیل یک تیم در برنامه‌ی Call of Duty Companion وجود خواهد داشت. البته یک تیم در این برنامه از بیست نفر پشتیبانی خواهد کرد و می‌توانید با اعضای تیم خود، به تکمیل اهداف و ماموریت‌های مهیجی که برای این حالت در نظر گرفته شده است، بپردازید. از هیجان انگیزترین اهداف حالت تیمی این برنامه، می‌توان به نابود کردن چند زامبی یا پیروزی در چند راند از یک حالت اشاره کرد.

در زمانی که شما برای اولین بار برنامه‌ی Call of Duty Companion را دریافت می‌کنید، می‌بایست حساب کاربری پلتفرم خود را به این برنامه متصل کنید تا اطلاعات شما نمایان شود. سپس به طور هفتگی، آمارهای جالبی از بازی خودتان به شما ارائه می‌شود که می‌توانید با ریزترین جزئیات بازی خود، آشنا شوید. از سویی دیگر، این برنامه می‌تواند نقاط ضعف بازی شما را نشان دهد و از طریق یک راهنمایی بسیار جالب، مشخص کند که در چه زمان‌هایی می‌توانید با انجام کارهای دیگر به غیر از آن‌هایی که مدنظر دارید، به نتیجه‌ای بهتر دسترسی پیدا کنید. با توجه به میزان توانایی شما در بازی و عملکرد نهایی خودتان، یک نقشه با عنوان Heat Map به شما نشان داده خواهد شد که جزئیات مختلفی برخوردار است.

اکتیویژن در رابطه با انتشار برنامه‌ی Call of Duty Companion اعلام کرد:

ما قبل‌تر اعلام کرده بودیم که می‌توانیم امکانات شخصی مختلفی را به کاربران ارائه دهیم و سطح توانایی آن‌ها را در بازی افزایش دهیم. اکنون می‌توانید با دریافت برنامه‌ی Call of Duty Companion این نکته را احساس کنید. در آینده باید منتظر انتشار محتویات بیشتری برای این برنامه باشید. به طور مثال، ما قصد داریم قابلیت چت کردن و اعمال تغییرات برروی بخش Loadout را به این برنامه اضافه کنیم. برای انتشار محتویات بیشتر و گسترش این برنامه، به حمایت و پیشنهادات جامعه کاربری بازی نیاز داریم.

تصاویری از این برنامه:

برنامه‌ی Call of Duty Companion در حال حاضر برای اندروید و IOS در دسترس است.

0
0

نظرات

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.