مرگ تدریجی No Man’s Sky – کاهش ۹۰ درصدی بازی‌بازان فعال

۳ شهریور ۱۳۹۵ - ۲۱:۵۳

No Man’s Sky یکی از عناوین موردانتظار امسال بود که بازی‌بازان نزدیک به دو سال در انتظارش بودند. متاسفانه No Man’s Sky نتوانست در حد انتظارات ظاهر شود و با بازخورد نه‌چندان مثبت روبه‌رو شد. حال طی گزارشات جدید، No Man’s Sky از زمان عرضه با ۹۰ درصد کاهش بازی‌باز فعال مواجه بوده است. برای دریافت اطلاعات بیشتر در ادامه با گیمفا همراه شوید.

توجه داشته باشید که آمار منتشر شده تنها برای نسخه رایانه‌های شخصی است و ما اطلاعی از وضعیت نسخه پلی استیشن ۴ نداریم. باتوجه به اینکه بازی از تعداد سیارات تقریبا نامحدودی بهره می‌برد اما گویا بازی‌بازان پس از گذشت ساعاتی بازی را رها می‌کنند. چنین وضعیتی برای عنوانی که تنها در کمتر از دو هفته قبل انتشار یافته مناسب نیست. از زمان عرضه تا به حال، No Man’s Sky با کاهش ۹۰ درصدی بازی‌باز مواجه بوده است. در ادامه نگاهی به تعداد بازی‌بازان فعال No Man’s Sky می‌اندازیم.

No Man’s Sky با داشتن ۱۳۷ هزار بازی‌باز فعال منتشر شده است که روزبه‌روز از تعداد آن‌ها کم می‌شود. این عنوان در ۱۲ آگوست منتشر شد و حالا در ۲۴ آگوست یعنی پس از گذشت ۱۲ روز تعداد بازی‌بازان آن از ۱۳۷ هزار نفر به کمتر ۱۲ هزار نفر رسیده است.

No Man’s Sky هم‌اکنون در دسترس رایانه‌های شخصی و پلی استیشن ۴ است.

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید