گیفت کارت
گیفت کارت

Amy Hennig و نظرش درباره‌ی جدا شدن از ناتی داگ

۱۵ فروردین ۱۳۹۳ - ۱۵:۴۴

اگر اخبار را دانبال کرده باشید مطمئنا شنیده اید که Amy Hennig کارگردان و نویسنده ی اسبق ناتی داگ، این استودیو را به مقصد Visceral Games برای همکاری بر روی پروژه های بعدی فرنچایز Star Wars ترک کرده است. در ادامه با ما همراه باشید تا نظر وی را در این رابطه بدانیم.

با پخش شدن این خبر در سطح اینترنت خانم Hennig تعدادی پست را در حساب توئیتر خود قرار داد و در آنها درباره ی شغل جدید خود در Electronic Arts توضیح داد:

بسیار خوشحالم از این بابت که باید اعلام کنم به تازگی به عنوان سرپرست تیم به Visceral Games ملحق شده ام تا بر روی پروژه ی جدیدی از Star Wars کار کنیم!

همچنین خیلی خوشحالم از اینکه یک بار دیگر در کنار یکی از قدیمی ترین دوستانم یعنی Steve Papoutsis کار خواهم کرد!

من تقریبا ۲۵ سال پیش در EA شروع به کار کردم و جایزه ی Rising Star در سال ۱۹۹۱ گواه این مدعاست! شاید ۲۳ سال طول کشید اما حالا بازگشتم؛ هیچ جا خونه ی خود آدم نمیشه!

با توجه به اینکه فرنچایز Star Wars تاثیرات بسیار عمیقی بر روی زندگی من گذاشته است، کار کردن بر روی پروژه ای که نام آن را یدک می کشد برای من امتیاز بزرگی محسوب می شود.

من به وضوح به یاد می آورم زمانی که با دوستم Matthew Rockloff در سال ۱۹۷۶ در سینمایی نشسته بودیم و برای اولین بار تریلری از فیلم سینمایی Star Wars را دیدیم و از همان لحظه ی دنیای Star Wars تبدیل به یک چیز بسیار خاص برای من شد!

دو چیز بسیار مهم در سال ۱۹۷۷، یعنی یک سال پس از دیدن اولین تریلر Star Wars وارد زندگی من شد: اولی خود Star Wars و دومی Atari 2600!

این شغل به من اجازه خواهد داد دو تجربه ی بسیار تاثیر گذار دوران جوانی ام را با هم تلفیق نمایم و برای قدم گذاشتن در این راه بسیار هیجان زده ام.

” کاری را به نحو احسن انجام بده…و یا هیچگاه قدم برای شروع آن بر ندار! هیچ سعی کردنی وجود ندارد!” (Do… or do not. There is no try جمله ای از Yoda)

تنها کاری که باید انجام دهیم این است که منتظر بمانیم و ببینیم نویسنده ی ماهری مانند Amy Hennig چه کار هایی را می تواند با یکی از برترین و پر محتوا ترین IP های صنعت بازی های رایانه ای انجام دهد.

Do… or do not. There is no try

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید