با تریلر گیم پلی عنوان Middle-earth: Shadow of Mordor همراه باشید

۶ بهمن ۱۳۹۲ - ۲۱:۲۲

آخرین عنوان The Lord of the Rings را که بخاطر دارید٬ عنوانی زیبا با اسم The Lord of the Rings: War in the North که توانست نمره 7.0/10 را از وب سایت معروف IGN به دست آورد. بعد از War in the North کسی فکر نمی کرد که عنوانی دیگر با حال و هوای کتاب های عجیب و زیبایی John Ronald Reuel Tolkien منتشر شود اما شرکت Monolith Productions نسخه ای دیگر را برای سال 2014 با نام Middle-earth: Shadow of Mordor تایید کرد. همچنین Monolith مدتی پیش تریلری از گیم پلی بازی را منتشر کرد که دارای بازدیدی بی نظیر بود. شما در ادامه می توانید تریلر گیم پلی این عنوان را به طور آنلاین مشاهده کرده و آن را دانلود کنید و لذت ببرید٬ دیدن این تریلر گیم پلی خالی از لطف نیست.

Middle-earth: Shadow of Mordor

داستان بازی بین The Lord of the Rings و The Hobbit است. شما در نقش Talion هستید٬ جنگجویی از دروازه سیاه که چشم گردان‌ ( Sauron eye ) مراقب آن است. توسط ارتش ٬Sauron دوستان ٬Talion خانواده اش و البته خودش کشته شده اند! حال او توسط فرشته مرگ به دنیا برگشته است و باید انتقام بگیرد در برابر کسانی که به او در این دنیا ستم کرده اند. بازی در حال ساخت توسط موتور Lithtech است. شما در بازی می توانید هم با روح خود مبارزه کرده و هم با جسم خود با دیگران بجنگید و هر کدام دارای مهارت ها و پیشرفت های متفاوتی هستند. همچنین شما می توانید دشمن را گرفته٬ از ترس٬ نقاط ضعف و خاطرات آنها استفاده کنید و به نکاتی پی ببرید و اطلاعات بسیاری را به دست آورید٬ همچنین می توانید آن ها را کنترل کنید!

Talion

 

[jwplayer mediaid=”126592″]

دانلود با کیفیت HD

دانلود با کیفیت SD

  این بازی هم اکنون با قیمت $49.99 برای کنسول های PlayStation 3 و Xbox 360 و PC پیش فروش می شود و همچنین قیمت این بازی برای کنسول های نسل هشتم $59.99 یعنی 10 دلار بیشتر می باشد.

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید