ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

Dreams

Dreams

پلتفرم ها PS4
-
12345678910(3 رای, میانگین آرا 10٫00 از 10 )
Loading...
تاریخ انتشار: 2018
(-)
سبک بازی: Sandbox
سازنده بازی: Media Molecule
ناشر بازی: Sony Computer Entertainment

مدیا مولکول ساخته‌های بازی‌بازان نسخه‌ی بتای Dreams را نشان می‌دهد

مدیا مولکول ساخته‌های بازی‌بازان نسخه‌ی بتای Dreams را نشان می‌دهد تریلر

بالاخره چند هفته پیش از پایان سال ۲۰۱۸ میلادی، فاز بتای Dreams آغاز شد و طرفداران مشتاق را به خلق بازی‌های متنوع دعوت کرد. متاسفانه به خاطر قوانین فعلی، شرکت کنندگان نمی‌توانند تجربه و ساخته‌های خود را به اشتراک بگذارند؛ اما این دلیل نمی‌شود که مدیا مولکول (Media Molecule) نیز نتواند این کار را انجام دهد.

فرصت ثبت نام در نسخه‌ی بتای عمومی بازی Dreams آغاز شد

فرصت ثبت نام در نسخه‌ی بتای عمومی بازی Dreams آغاز شد اخبار بازی ها

به تازگی اعلام شده که کاربران کنسول پلی‌استیشن ۴ قادر خواهند بود تا همین حالا، برای ثبت نام در نسخه‌ی بتای عموممی بازی Dreams اقدام کنند.

نسخه‌ی بتای بازی Dreams امروز منتشر خواهد شد

نسخه‌ی بتای بازی Dreams امروز منتشر خواهد شد اخبار بازی ها

استودیوی مدیا مولکول (Media Molecule) در پخش زنده‌ی شب گذشته از تاریخ انتشار نسخه‌ی آزمایشی Dreams رونمایی کرد. خبر خوب این است که از امروز می‌توانید ایده‌های خود را در بازی پیاده سازی کنید.

نسخه‌ی بتای بازی Dreams قطعا در سال ۲۰۱۸ منتشر می‌شود

نسخه‌ی بتای بازی Dreams قطعا در سال ۲۰۱۸ منتشر می‌شود اخبار بازی ها

 از زمان معرفی بازی Dreams تا به حال اطلاعات زیادی از این بازی و زمان انتشار این بازی مشخص نشده است و حتی گمان می‌رفت که بتای این بازی نیز به سال ۲۰۱۹ موکول شود اما خوشبختانه استودیوی مدیا مولکول به تازگی اعلام کرده است که بتای بازی محبوب و مورد انتظار Dreams قطعا در سال ۲۰۱۸ در دسترس خواهد بود.

امکان ساخت بازی‌های اول شخص در عنوان Dreams وجود دارد

امکان ساخت بازی‌های اول شخص در عنوان Dreams وجود دارد تریلر

قطعاً می‌دانید که عنوان Dreams در واقع یک موتور بازی سازی کاربر پسند هست که به بازی‌بازان اجازه می‌دهد تا رویا‌های خود را به واقعیت تبدیل کنند. اما آیا می‌توان به وسیله‌ی این موتور، بازی‌های اول شخص نیز ساخت؟

توضیحات مدیا مولکول از توسعه‌ی طولانی مدت Dreams و پشتیبانی قدرتمند سونی

توضیحات مدیا مولکول از توسعه‌ی طولانی مدت Dreams و پشتیبانی قدرتمند سونی اخبار بازی ها

استودیو مدیا مولکول (Media Molecule) از زمان معرفی کنسول پلی‌استیشن ۴ شروع به انتشار نشانه‌های از بازی جدید خود کرد و بالاخره در سال ۲۰۱۵ از عنوان Dreams رونمایی به عمل آورد. نکته‌ی جالب اما ناراحت کننده این است که اکنون در سال ۲۰۱۸ قرار داریم و هنوز این بازی نه منتشر شده و نه تاریخ انتشار مشخصی دریافت کرده است.

تریلر جدید Dreams بخش داستانی و ابزارهای ساخت مراحل آن را به تصویر می‌کشد

تریلر جدید Dreams بخش داستانی و ابزارهای ساخت مراحل آن را به تصویر می‌کشد تریلر

در حالی که مدتی پیش اطلاعات فراوان بسیاری از عنوان Dreams منتشر شده بود اما به تازگی ویدئویی نسبتاً طولانی از این موتور بازی‌سازی توسط استودیو مدیامولکول (Media Molecule) به نمایش درآمده است که گیم‌پلی بخش داستانی و چگونگی ساخت مراحل مختلفِ آن را به تصویر می‌کشد.

نسخه‌ی آزمایشی Dreams در سال جاری منتشر خواهد شد

نسخه‌ی آزمایشی Dreams در سال جاری منتشر خواهد شد PS4

اگر به خاطر داشته باشید، تقریباً از سال ۲۰۱۵ میلادی، استودیو‌ی مدیا مولکول (Media Molecule) همواره اذعان داشت که نسخه‌ی آزمایشی عنوان Dreams "در سال جاری" منتشر می‌شود. اما حال به نظر می‌رسد که بازی‌بازان می‌توانند تا پیش از پایان سال ۲۰۱۸ میلادی، برای اولین بار این بازی را تجربه کنند.

اطلاعات بسیار زیادی از عنوان Dreams منتشر شد

اطلاعات بسیار زیادی از عنوان Dreams منتشر شد اخبار بازی ها

از زمان معرفی عنوان Dreams در سال ۲۰۱۵ توسط استودیو مدیا مولکول (Media Molecule) تاکنون اخبار زیادی از آن منتشر نشده است. بازی‌بازان و مخصوصاً هواداران سه‌گانه‌ی Little Big Planet به شدت مشتاق هستند تا اطلاعات هرچه بیشتر و کامل‌تری در رابطه با این عنوان بدانند و برای تجربه‌ی آن لحظه‌شماری می‌کنند.

شایعه: تاریخ انتشار بازی Dreams فاش شد

شایعه: تاریخ انتشار بازی Dreams فاش شد اخبار بازی ها

 در چند سال اخیر، اطلاعات بسیاری از پروژه جدید و خلاقانه استودیوی مدیا مولکول (Media Molecule)، یعنی بازی Dreams بدست آورده‌ایم. اما با این حال، مهم‌ترین چیزی که از این عنوان نمی‌دانیم، تاریخ انتشار نهایی آن است. هرچند به نظر می‌رسد که شعبه ایتالیای خرده فروشی آمازون، تاریخ عرضه این بازی انحصاری پلی‌استیشن ۴ را به طور ناخواسته فاش کرده است.

E3 2018 | گیم‌پلی Dreams پس از کنفرانس خبری سونی به نمایش در آمد

E3 2018 | گیم‌پلی Dreams پس از کنفرانس خبری سونی به نمایش در آمد تریلر

عنوان انحصاری پلی‌استیشن ۴ یعنی Dreams شانس این را پیدا کرده تا با تریلر جدیدی از گیم‌پلی خود حسابی بدرخشد. این تریلر پس از کنفرانس خبری شرکت سرگرمی‌های تعاملی سونی طی رویداد E3 2018 به نمایش در آمد که حال ما آن را برای شما آماده کرده‌ایم تا از آن لذت ببرید.

تریلر جدید Dreams، شما را با بخش داستانی آن بیشتر آشنا می‌کند

تریلر جدید Dreams، شما را با بخش داستانی آن بیشتر آشنا می‌کند تریلر

ما تا به حال وید‌ئو‌های زیادی را از بخش ابزار ساخت بازی Dreams دیده‌ایم اما هنوز چیزی از بخش داستانی آن نمی‌دانیم. حال ویدئو جدیدی که توسط Playstation Access منتشر شده است، ما را با این بخش بیشتر آشنا می‌کند.

تصاویر منتشر شده از Dreams، ظرفیت خلاقیت این عنوان را نشان می‌دهند

تصاویر منتشر شده از Dreams، ظرفیت خلاقیت این عنوان را نشان می‌دهند اخبار بازی ها

یکی از عناوین انحصاری کنسول پلی‌استیشن ۴ که خیلی دیده نمی‌شود، بازی خلاقانه مدیا مولکول (Media Molecule) یعنی Dreams است. البته شاید به کار بردن کلمه بازی برای این عنوان کار درستی نباشد؛ به دلیل این‌که Dreams در اصل یک موتور بازی سازی مستقل محسوب می‌شود. حال تیم توسعه دهنده با انتشار تصاویری جدید، قدرت خلاقیت این عنوان را نشان می‌دهد.

اطلاعاتی از روند مراحل توسعه بازی Dreams منتشر شد

اطلاعاتی از روند مراحل توسعه بازی Dreams منتشر شد مصاحبه ویدئویی

جدیدترین ساخته استودیوی مدیا مولکول (Media Molecule)، یعنی عنوان Dreams، راه درازی را برای آمدن به بازار طی کرده و مراحل ساخت پر فراز و نشیبی داشته است. سال ۲۰۱۲ میلادی تیزری از این بازی منتشر شد و در جریان رویداد «پلی‌استیشن میتینگ ۲۰۱۳» نیز به صورت رسمی معرفی و رونمایی شد. پنج سال پس از آن، تیم توسعه این بازی و مارک هیلی (Mark Healey)، از بنیان‌گ…

گیم‌پلی تازه‌ای از عنوان Dreams منتشر شد

گیم‌پلی تازه‌ای از عنوان Dreams منتشر شد تریلر

گیم‌پلی جدیدی از عنوان در دست ساخت استودیوی مدیا مولکول یعنی Dreams منتشر شده که در آن نحوه ساختن میان‌پرده و انیمیشن به نمایش گذاشته می‌شود. با مشاهده آن همراه گیمفا باشید:

Dreams در زمان عرضه فاقد بخش چندنفره خواهد بود

Dreams در زمان عرضه فاقد بخش چندنفره خواهد بود اخبار بازی ها

بتازگی و در جریان مصاحبه‌ای کارگردان بازی اذعان داشتند که عنوان Dreams در زمان انتشار فاقد بخش چندنفره خواهد بود. اما در آینده این بخش به بازی اضافه می‌شود.

PSX 2017 | تماشا کنید: خلاقیت‌های Dreams تمامی ندارد!

PSX 2017 | تماشا کنید: خلاقیت‌های Dreams تمامی ندارد! تریلر

بعد از آن که مدتی بازی زیبای Dreams در سکوت خبری فرو رفت، بالاخره و با توجه به برگزاری نمایشگاه PSX 2017 شاهد حضور پرقدرت این بازی بودیم و حتی یک پنل مفصل هم برای این بازی برگزار شد که حاوی نکات بسیاری بود.

PSX 2017 | اطلاعات جدیدی از بازی Dreams منتشر شد

PSX 2017 | اطلاعات جدیدی از بازی Dreams منتشر شد اخبار بازی ها

در جریان مراسم PSX 2017، خانم Siobhan Reddy از استودیوی مدیا مولکول اطلاعات جدیدی از بازی Dreams به بازی‌بازان داد.

تماشا کنید: تیزر تریلر جدید بازی Dreams به مناسبت حضور در PSX 2017

تماشا کنید: تیزر تریلر جدید بازی Dreams به مناسبت حضور در PSX 2017 تریلر

با غیبت بازی Dreams در نمایش هفته گیم‌ پاریس شرکت سونی، بسیاری از بازی‌بازان و طرفداران نگران شدند که این عنوان کاملا به دست فراموشی سپرده شده و روند توسعه و ساخت آن لغو گشته است. اما پس از پایان نمایش، رئیس استودیوی مدیا مولکول، آقای Siobhan Reddy درباره بازی صحبت کرد و گفت که روند توسعه و ساخت بازی Dreams رو به جلو به پیش می‌رود. حال، به تازگی اع…

عناوین Ghost of Tsushima و Dreams در مراسم PSX 2017 حضور دارند

عناوین Ghost of Tsushima و Dreams در مراسم PSX 2017 حضور دارند اخبار بازی ها

عنوان Ghost of Tsushima در کنفرانس سونی در هفته گیم پاریس، نمایش بسیار خوبی داشت و از آن جایی که نام استودیوی ساکر پانچ (Sucker Punch) در انتهای نمایش به چشم می‌خورد، توجهات زیادی به بازی جلب شد و امیدواری های بسیاری در رابطه با آن به وجود آمد. در طرف دیگر؛ عنوان خلاقانه و دوست داشتنی استودیوی مدیا مولکول (Media Molecule)، یعنی Dreams قرار دارد که …

عنوان انحصاری Dreams هنوز زنده است | روند توسعه بازی طی می‌شود!

عنوان انحصاری Dreams هنوز زنده است | روند توسعه بازی طی می‌شود! اخبار بازی ها

عنوان خلاقانه و دوست داشتنی Dreams را یادتان هست؟ همان عنوانی که به دست استودیوی مدیا مولکول (Media Molecule) مدت ها در دست ساخت است و با فرو رفتنش در سکوت خبری، گمان می‌کردیم به طور کلی فراموش شده است. بسیاری از طرفداران انتظار داشتند حتی برای چند ثانیه از بازی Dreams در نمایش Paris Game Week 2017 در شب گذشته چیزی نشان داده شود اما باز هم هیچ خبری…

مدیا مولکول از عنوان Dreams و همکاری‌اش با سونی می‌گوید

مدیا مولکول از عنوان Dreams و همکاری‌اش با سونی می‌گوید اخبار بازی ها

مدیر استودیوی مدیا مولکول (Media Molecule) در مصاحبه‌ی جدیدش، همکاری با سونی را ارزشمند شمرده و همچنین از عنوان Dreams که مدت زیادی است در دست ساخت قرار دارد، صحبت نموده است.

تصویر جدیدی از عنوان Dreams به مناسبت تعطیلات آخر سال منتشر شد

تصویر جدیدی از عنوان Dreams به مناسبت تعطیلات آخر سال منتشر شد اخبار بازی ها

عنوان مورد انتظار Dreams مدت تقریبا زیادی را در سکوت خبری به سر برد و طرفداران این عنوان کم کم نگران آن شده بودند اما اوایل ماه جاری میلادی بود که مشخص شد بازی نسخه بتا خواهد داشت. حال، تصویر جدیدی از این عنوان منتشر شده است تا به نوعی جشن سازندگان به مناسبت تعطیلات آخر سال را نشان دهد.

بتای عنوان Dreams در سال ۲۰۱۷ انتشار می‌یابد

بتای عنوان Dreams در سال ۲۰۱۷ انتشار می‌یابد اخبار بازی ها

Dreams که جدیدترین ساخته سازندگان LittleBigPlanet است قرار بود در سال ۲۰۱۶ بتایی دریافت نماید اما حال با نزدیک شدن به پایان سال، سازندگان تایید می‌کنند که شما امسال شاهد دیدن بتای عنوان Dreams نخواهید بود و باید در سال ۲۰۱۷ شاهد عرضه آن باشید.

تماشا کنید: نمایش گیم‌پلی Dreams با حضور شوهی یوشیدا

تماشا کنید: نمایش گیم‌پلی Dreams با حضور شوهی یوشیدا اخبار بازی ها

همیشه شاهد انتشار تصاویر جدیدی از Dreams توسط سازنده‌اش، مدیا مولکول هستیم و همیشه هم با خود می‌گوییم که کی گیم‌پلی واقعی این بازی به‌نمایش گذاشته می‌شود. دیروز درطی لایو استریمی که شوهی یوشیدا هم در آن حضور داشت، شاهد گیم‌پلی Dreams بودیم. در ادامه همراه گیمفا باشید.

عضویت در سایت

ثبت نام برای این سایت

A password will be e-mailed to you.

دریافت رمز جدید

لطفا نام‌کاربری یا نشانی رایانامه خودتان را وارد کنید. برای ساخت یک گذرواژه تازه با رایانامه، شما یک پیوند دریافت خواهید کرد.

نام کاربری و یا آدرس ایمیل خود را جهت طی کردن مراحل بازیابی رمز عبور وارد نمایید.
ورود به حساب
جستجو در سایت