نسخه ی ویژه GRID 2 با قیمت 190 هزار دلار را یادتان است ؟ هیچ کس توان خریدش را ندارد

۱۹ مرداد ۱۳۹۲ - ۱۱:۱۹

حتما می دانید که به تازگی یک نسخه ی ویژه با مزایای بسیار زیاد برای Saint Row 4 معرفی شده که قیمت آن 1 میلیون دلار می باشد و دود از سر همه بلند می کند ! ولی این رکورد جاویدان قبلا در اختیار  GRID 2 بود که نسخه ی Mono Edition آن با قیمت 125 هزار پوند بود و یک ماشین واقعی سوپر کار ۱۷۰mph BAC را هم شامل می شد. ولی به نظر می رسد که هیچ کس علاقه ای به این نسخه ندارد و یا توانایی خریدش را ندارد. چرا که Codemasters چنین خبری را تایید کرده است.

با توجه به اعلام یکی از نمایندگان استدیوی Codemasters این نسخه ی Mono Edition بازی GRID 2 که 125 هزار پوند ( 190 هزار دلار ) می باشد هنوز به فروش نرفته و کسی توانایی خریدش را ندارد. این خبر پس از آن که از نسخه ی 1 میلیون دلاری Saints Row 4 Super Dangerous Wad Wad Edition رونمایی شد اعلام شده است.

این نسخه ی فوق العاده گران بخش از تبلیغات روابط عمومی این استدیو برای زمان انتشار GRID 2 بود ، ولی تا به حال حتی نتوانسته یک خریدار هم پیدا کند.

این نسخه ی ویژه که همراه با بازی GRID 2 است و برای PlayStation 3 می باشد شامل دستکش، کلاه ایمنی و یونیفرم واقعی و اورجینال رانندگان مسابقات اتومبیل رانی و همچنین ماشین واقعی سوپر کار ۱۷۰mph BAC Mono می شود.

البته این نسخه هنوز هم از طریق وب سایت BAC قابل خریدری است. ولی مشکل اینجاست که چه کسی حاضر است چنین نسخه ای را بخرد ؟

GRID2 Mono Edition 610 Grid 2 رکورد گرانترین نسخه ی ویژه ی بازی ها را شکست

سوپر کار ۱۷۰mph BAC Mono

  با این حال وقتی نسخه ی ویژه ی این بازی را با آن نسخه ی افسانه ای و گینسی Saints Row 4 که 1 میلیون دلار است مقایسه می کنیم ، این رقم 125 هزار پوند چندان دیده نمی شود ! و سوال اینجاست که وقتی کسی آن نسخه ی ارزان تر GRID 2 را نخریده ، حاضر می شود که 1 میلیون دلار برای نسخه ی ویژه  Saints Row 4 بپردازد ؟

لازم به ذکر است گران ترین نسخه ی ویژه از بازی ها به ترتیب مربوط به Saints Row 4 با قیمت 1 میلیون دلار ، GRID 2 با قیمت 125 هزار پود و ۶ Resident Evil با قیمت 700 دلار می باشد که البته در نسخه  ویژه ۶ Resident Evil کت چرمی اصل لیان اسکات کندی هم وجود دارد.

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید