PC و یک عنوان انحصاری دیگر از سری بازی های “فیفا” تحت عنوان FIFA World

۱۹ مرداد ۱۳۹۲ - ۰۴:۱۲

به تازگی شرکت EA Sport با خبری خوش توانسته بازیکنندگانی را که به کنسول های خانگی دسترسی ندارند،شادمان کند که این شرکت در طی این سورپرایز خود،اقدام به رونمایی رسمی از عنوان انحصاری رایانه های شخصی تحت عنوان FIFA World کرده که تنها عرضه ی این عنوان تا به این لحظه برای دو کشور برزیل و روسیه تایید شده است.

به تازگی شرکت بسیار پرمخاطب EA Sport خبر خوشی را برای بازیکنندگانی که به کنسول های خانگی شرکت های متعدد دسترسی ندارند،داشته که این شرکت در اقدام تحسین برانگیز خود رسما از عنوان در حال توسعه ی FIFA World که مختص رایانه های شخصی بوده و البته به صورت انحصاری بر روی این پلتفرم عرضه می گردد،رونمایی کرده،هرچند که عرضه ی رسمی این عنوان تا به این لحظه تنها برای دو کشور روسیه و برزیل تایید شده است.

عنوان FIFA World پس از آنکه به عنوان یک بازی انحصاری PC لقب گرفت،به صورت رایگان در دسترس گیمرهای روسی و برزیلی قرار می گیرد که بنا بر اطلاعات منتشر شده از سوی اعضای تیم EA Sport،گرافیک این عنوان دقیقا همانند گرافیک HD کنسول های خانگی عمل خواهد کرد و همچنین یک “مد” جدید به انحصار بخش Ultimate Team این بازی درآمده که در آن،این فرصت به گیمر داده می شود تا دنیای ایده آل خود را براساس عملکردش بسازد.

FIFA World به یک سیستم بسیار معمولی به منظور اجرا در یک رایانه شخصی نیازمند است که درواقع از جمله نکات این عنوان میتوان به،حضور بیش از 30 لیگ،600 باشگاه با مجوز رسمی (از جمله لیگ های دو کشور روسیه و 19 تیم از لیگ برزیل) اشاره داشت و مسئولان تیم توسعه دهنده ی این عنوان یعنی شعبه ی کانادایی شرکت “الکترونیک آرتز ورزشی” در خصوص پیامی مرتبط با این عنوان انحصاری رایانه های شخصی آورده است:

روسیه و برزیل،اولویت های اول ما در بازاریابی عنوان FIFA World می باشد،که این عنوان مذکور در این دو کشور به صورت رایگان عرضه می گردند.

همچنین اقای “مت بیلبی” مدیر عمومی شرکت EA Sport اظهار داشت:

تجربه ی نسخه ی توسعه ی یافته FIFA World آن هم بر روی PC،ما را در عملکردمان در بخش Ultimate Team شگفت زده می کند.

هرچند که تاریخ رسمی عنوان FIFA World توسط تیم توسعه دهنده مشخص نگردیده،اما به نظر می رسد عرضه ی این عنوان “شبیه ساز” درماه نوامبر سال 2013 محقق خواهد شد.

همچنین لازم به ذکر است،از سوی دیگر عنوان موردانتظار FIFA 14 در تاریخ 7 سپتامبر سال جاری بر روی پلتفرم های PC,PS3,PS4,Xbox 360,Xbox One و… عرضه می گردد.

“استفان ال شراوی” ستاره ی باشگاه آث میلان ایتالیا …

0
0