سازنده Immortals of Aveum مطمئن است که این بازی به Game Pass و PS Plus خواهد آمد

علیرضا محمدی
۲۹ آبان ۱۴۰۲ - 15:05

برت رابینز (Bret Robbins)، مدیرعامل استودیوی Ascendant (توسعه‌دهنده Immortals of Aveum)، می‌گوید: «ما در حال صحبت با آن‌ها هستیم تا بازی را بر روی هر دو سرویس قرار دهیم».

عنوان Immortals of Aveum به اندازه‌ا‌ی که استودیوی توسعه‌دهنده آن امیدوار بود، موفق عمل نکرد؛ اتفاقی که پیامدهای بسیار فاجعه‌باری را برای این استودیو در قالب اخراج‌های قابل توجه به همراه داشت، اما به نظر می‌رسد که تیم سازنده به دنبال قرار دادن بازی روی سرویس‌های اشتراکی پلی استیشن و ایکس باکس در جهت تلاش برای جذب یک پایگاه بازیکن بزرگ‌تر است.

برت رابینز، مدیرعامل استودیوی Ascendant، در صحبت با ویندوز سنترال (Windows Central) تایید کرد که توسعه‌دهنده در حال مذاکره با مایکروسافت (Microsoft) و سونی (Sony) است تا Immortals of Aveum را به ترتیب به گیم پس (Game Pass) و پلی استیشن پلاس (PlayStation Plus) بیاورد، چیزی که به گفته او «قطعاً» اتفاق خواهد افتاد، حتی اگر چارچوب زمانی‌ای برای آن در نظر نداشته باشد. برت رابینز:

مطمئناً، این سرویس‌ها جامعه گسترده‌تری از بازیکنان را در اختیار ما قرار می‌دهند. ممکن است افراد بیشتری با بازی درگیر شوند و این همیشه خوب است. ما در حال مذاکره با [سونی و مایکروسافت] هستیم تا بازی خود را بر هر دوی این سرویس‌ها قرار دهیم. هنوز تاریخ مشخصی نداریم، اما مطمئنم که این اتفاق خواهد افتاد.

سازندگان Immortals of Aveum اخیراً به عنوان بخشی از یک به‌روزرسانی بزرگ و رایگان، حالت نیو گیم پلاس (New Game Plus) و محتوای جدیدی را نیز به بازی اضافه کردند. عنوان Immortals of Aveum هم‌اکنون برای PS5 ،Xbox Series X/S و PC در دسترس است.


نظر شما در این باره چیست؟

DADDY PARTiSANMinecrosoftAlan WakeJavadlul-bookاپوزوسیون گیمفاCambyses The ThirdBrainiacJasonmeysambفرشته‌ی نگهبان دربار راک‌استار گیمزBoy gamer IranianSUBGI3doTahaicمارتین فورد(شیفته عظمت غلام)Royalknightهادی صفائیKratosEzio (در شوک عظمت GTA VI)more

مطالب مرتبط سایت

تبلیغات

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید