ملاقات با ریک در تیزر جدید The Walking Dead: The Ones Who Live

ایلیا عسگری
۲۹ آبان ۱۴۰۲ - 13:00

تیزر جدیدی از سریال The Walking Dead: The Ones Who Live که شخصیت‌های اصلی داستان از جمله ریک را به ما نشان می‌دهد.

فرنچایز مردگان متحرک در سال ۲۰۱۰ میلادی کار خود را در مدیوم تلویزیون آغاز کرد و حال پس از گذشت ۱۲ سال نه تنها مجموعه اصلی آن پایان یافته، بلکه پخش فصل آخر از نخستین اسپین‌آف این مجموعه تحت عنوان Fear the Walking Dead (ترس از مردگان متحرک) نیز به اتمام رسیده است. با این حال سرمایه‌گذاری شبکه AMC سبب شده تا شاهد تولید اسپین‌های متفاوت و جدیدی باشیم که یکی از آن‌ها حول محور محبوب‌ترین شخصیت این فرنچایز جریان خواهد داشت.

ریک گرایمز با هنرنمایی اندرو لینکلن که به عنوان نماد فرنچایز مردگان متحرک شناخته می‌شود، در فصل نهم از این مجموعه خارج شد و با سکانسی کوتاه در قسمت پایانی فصل یازدهم در مقابل دوربین ظاهر شد تا طرفدارانش را برای سریال جدیدی به نام The Walking Dead: The Ones Who Live (مردگان متحرک: کسانی که زنده می‎‌مانند) آماده نماید. سریالی که حول محور رابطه ریک و میشون جریان داشته و چگونگی به هم رسیدن آن‌ها را به تصویر می‌کشد.

حال نیز تیزر جدیدی با حضور بازیگرانی نظیر اندرو لینکلن و دانای گوریرا منتشر شده که سکانس‌هایی از این سریال را به معرض نمایش می‌گذارد. تیزری که در ادامه می‌توانید آن را مشاهده نمایید.

علاقه مندان به سریال پسا-آخرالزمانی The Walking Dead: Those Who Live می‌توانند در تاریخ ۲۵ فوریه ۲۰۲۴ (۶ اسفند) شاهد پخش آن از سوی شبکه AMC باشند.

منبع: کولایدر

Lady ApranAMIR WAZOWSKICatalystراستین کولهMetagamesunitedCambyses The Thirdشومپتِ کته کلهNiko_BladeBatman Arkham knightmeysamb

مطالب مرتبط سایت

تبلیغات

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید