The Walking Dead Destinies یکی دیگر از کاندیدهای بدترین بازی سال است

علیرضا محمدی
۲۸ آبان ۱۴۰۲ - 20:59

بازی The Walking Dead Destinies یکی دیگر از عناوین منتشر شده با باگ‌های مختل‌کننده تجربه، کات‌سین‌های وحشتناک و گرافیکی افتضاح است که تلاش می‌کند Rise of Kong را به چالش بکشد.

اینترنت در ۲۴ ساعت گذشته با طوفانی از کلیپ‌های The Walking Dead Destinies مواجه شده و خریداران ناامیدی خود را ابراز می‌کنند. یکی از بدترین قسمت‌های بازی که مردم به آن اشاره دارند، کات‌سین‌های ثابت آن است که در آن، شخصیت‌ها در موقعیت‌هایی فریز شده قرار دارند.

فردی در پلتفرم اجتماعی X (توییتر سابق) کلیپ زیر را به اشتراک گذاشته و همراه با آن نوشته است:

من همین الان به یک کپی از The Walking Dead Destinies نیاز دارم!

Neonagi64

کات‌سین‌ها تنها مورد انتقاد نیستند، زیرا گیم‌پلی محصول نیز در ایجاد ارتباط با گیمرها مقاومت می‌کند و یکی از بازیکنان می‌گوید که آن‌ها «متقاعد شده‌اند این بازی یک شوخی مفصل توسط توسعه‌دهندگان است».

باور نمی‌کنم The Walking Dead Destinies واقعی باشد. من متقاعد شده‌ام که این بازی یک شوخی مفصل توسط توسعه‌دهندگان است تا ببینند آیا کسی واقعاً آن را جدی می‌گیرد یا خیر.

GmanLives

یک مورد جالب درباره محصول مورد بحث، ناشر آن، یعنی شرکت گیم میل اینترتینمنت (GameMill Entertainment) است. اگر از گیم میل اطلاعی ندارید، باید بگویم که آن‌ها اخیراً عنوانی را منتشر کرده‌اند که به عنوان یکی از بدترین بازی‌های سال ۲۰۲۳ توصیف می‌شود: “Rise of Kong”.

طبق گفته سازندگان Rise of Kong، به آن‌ها فقط یک سال زمان توسعه داده بودند، بنابراین باید دید که آیا توسعه‌دهندگان The Walking Dead Destinies نیز تحت فشار قرار گرفته‌اند یا خیر. اما با انتشار دو بازی وحشتناک در عرض چند ماه، واضح است که یک (یا چند) جای کار به شدت می‌لنگد.

عنوان The Walking Dead Destinies یکی دیگر از بازی‌های وحشتناکی که در سال جاری منتشر می‌شود و عناوینی مانند Rise of Kong و The Lord of The Rings Gollum با آن در مسابقه‌ای برای کسب رتبه برتر رقابت می‌کنند.


به نظر شما بدترین بازی منتشر شده در سال ۲۰۲۳ چیست؟ در بخش نظرات به ما اطلاع دهید.

Glitchhhmilad saاقای گربه (در شوک عظمت اسپایدرمن)Matin BarkatWise Oldmanlul-bookمیلاد محمدیcactus (GTA vi خداس)NimaIliyaDARKSIRENAMIRALI MORGAN ❌☠ با شاتگان طلایی اومدم هیتر ها و ترول ها رو بترکونم ☠❌O2𝙽𝚒𝚖𝚊 𝚂𝚑𝚊𝚖𝚜KratosسبحانGidoraCharlie ChaplinKURD WARRIORArmageddonmore

مطالب مرتبط سایت

تبلیغات

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید