موجودی پلی استیشن پورتال تنها در چند روز به اتمام رسید

مهدی قاسم‌پور
۲۸ آبان ۱۴۰۲ - 19:39

تمام موجودی اولیه دستگاه پلی استیشن پورتال تنها طی سه روز پس از عرضه به فروش رسید؛ اما آیا این نشان‌دهنده موفقیت تجاری این دستگاه است؟

هنوز مشخص نیست چرا و چگونه، اما به نظر می‌رسد که موجودی دستگاه پلی استیشن پورتال در انبارها به اتمام رسیده است. عرضه کنسول دستی پلی استیشن پورتال سونی چند روز پیش در برخی از مناطق اصلی آغاز شد؛ اما اکنون تمام دستگاه‌ها فروخته شده‌اند.

این دستگاه در حال حاضر در فروشگاه خود سونی یعنی PlayStation Direct در ایالات متحده و انگلستان در دسترس نیست و اکثر خرده‌فروشان آنلاین مانند آمازون و گیم‌استاپ (GameStop) داستان مشابه‌ای دارند. برخی از سایت‌ها می‌گویند که انتظار می‌رود موجودی این دستگاه به زودی و قبل از آغاز تعطیلات کریسمس افزایش یابد.

بنابراین، آیا سونی به یک موفقیت تجاری شوکه‌کننده دست یافته است؟ به سختی می‌توان به این نتیجه رسید. درست است که پلی‌استیشن پورتال فراتر از حد انتظار فروش داشته؛ اما به نظر می‌رسد، صرف‌نظر از میزان فروش این دستگاه، سونی از ابتدا دستگاه‌های زیادی را تولید و ارسال نکرده است. همچنین، شایان ذکر است که کاربران سایت‌هایی مانند ای‌بِی (eBay)، پلی استیشن پورتال را با قیمتی بسیار بیشتر از قیمت اصلی دستگاه – یعنی ۱۹۹ دلار – به فروش می‌رسانند. اگر موجودی پلی استیشن پورتال از ابتدا کم بوده باشد، ممکن است که دلالان وارد کار شده و موجودی اولیه را به اتمام رسانده باشند.

AlirezaMatin BarkatHaj_HosseinNimaاقای گربه (در شوک عظمت اسپایدرمن)DARKSIRENسبحانHannaHS Ghost of SpartaRoyalknightCambyses The ThirdKianEnzeاپوزوسیون گیمفاRichmanPARASITE EVE 2ᕼᑌᑎTᗴᖇsnowgirlJavadMahdikarma(دازای)هادی صفائیmore

مطالب مرتبط سایت

تبلیغات

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید