‪زرشک نامه شماره 1 : تلفن میزنم جواب نمیدی… بگو برای من چه خوابی دیدی !

آقای زرشک ، اخبار ، مقالات ۱۸ مرداد ۱۳۹۲ - ۱۸:۰۰

لپ مطلب رو همین الان عرض کنم.بعد از استقبال شما از بخش Pause‌ تو مجله‌ی گیمفا به علاوه، بنده، یعنی «آقای زرشک» رو به سمت سایت کشوندن. تصمیم هم گرفته شد که هر هفته روز‌های جمعه، بنده زحمت بکشم و یک مطلب از نوع زرشکی رو روی سایت قرار بدم. این مطلب طنزه. ولی خب گسترده تر. شما عزیزان هم میتونید به طور مستقیم زیر این مطلب نظر بدین، انتقاد کنید و اگه جرات دارید فحش بدید!بسته به شرایط، ما هر هفته چند تا موضوع رو که تو اون هفته‌ی جاری گذشته رو علم می‌کنیم و به عنوان سوژه میزنیم تو سرش! این تو سری زدن‌ها ناشی از اتفاقاتی است که تو سایت رخ میده. یعنی خود شما عزیزان هم بخش عمده‌ای از این مطلب رو تشکیل می‌دید. چه زیاد دیده شده کامنت‌ها و پست‌های فرح بخش شما که به ما انرژی میده و یا اسپم‌های زیباتون که مارو به سر حد لذت می‌رسونه.

به جز این هفته(چون وقت نداشتیم)، از هفته‌های بعد شخصیت زرشکی و شخصیت طلایی داریم. این شخصیت‌ها از نویسنده‌ها و خود شما کاربرای عزیز تشکیل خواهد شد. هر هفته یا بهتون زرشک میدیم یا به عنوان بهترین کاربر هفته انتخابتون می‌کنیم. این نظر به هیچ عنوان کارشناسی شده نیست. مثلا امکان داره یهویی از قیافه‌ات خوشم نیاد زرشکو بدم بهت یا خیلی باهات حال کنم عنوان بهترینو بدم بهت. خلاصه اینکه اینجا هیچ قانونی به جز رعایت ادب وجود نداره. یعنی حتی میتونید اینجا اسپم هم بدید. از اونجایی هم که زیر نظر مستقیم خود منه، پست ها و نظرهاتون رو می‌بینم و امکان داره داستانای هفته‌ی بعد تو همین مطلب معلوم شه.

فعلا اسم این مطلب رو گذاشتیم زرشک نامه. میتونید ایده بدید اسمشو عوض کنیم. اگه هم می‌خواید کلاس بذارید برید تو دیکشنری ببینید زرشک به انگلیسی چی میشه ما خودمون این کارو کردیم. ولی خب «زرشک» تو زبان فارسیه که زرشکه… تو زبان انگلیسی با اتوبوسم نمیشه جمعش کرد. گفتم که در جریان باشید.

خب حالا بریم سر اصل مطلب…

forever-spammer

تو آخرین شماره‌ی مجله، یعنی شماره‌ی نه، ما یه زرشک برنزی دادیم به اسپمر‌های دوست داشتنیمون. اونطور که از خبرها به گوش ما رسید این زرشک برنزی به خیلی‌ از دوستان چسبید. یکی از دوستان هم اعلام کردن که ایشالا شماره‌ی بعدی بریم واسه طلایی. اینه که ما گفتیم امروز یه چند کلمه‌ای درباره‌ی این اسپمر‌های عزیزمون هم صحبت کنیم. صحبت که نه، درد دله…

بعد دیدیم که چهارشنبه و پنجشنبه‌ی گذشته تو سایت یه نظرسنجی گذاشته شد که زیرش بحث بالا گرفت و خلاصه بحث جالبی هم بود. همین بحث نظر سنجی درباره‌ی اینکه ماهنامه‌ی گیمفا به علاوه دو نقطه دیجیتال به صورت اینترنتی به فروش برسه یا نه. گفتیم راجع به این موضوع هم گپی بزنیم.

پس اول بریم سر همون اسپمر‌ها.

چند تا سوال باید مطرح بشه:

 1. آیا اسپمر‌ها جاندارند؟
 2. آیا اسپم‌ها را دوست داریم؟
 3. آیا اسمپر‌ها شب‌ها می‌خوابند؟
 4. آیا هنگام خواب اسمپر‌ها آقا پلیسه بیداره؟
 5. آیا اسپمر‌ها شب‌ها مسواک می‌زنند؟
 6. آیا اسپمر‌ها آشغالشان را ساعت نه شب بیرون می‌گذارند؟

در جواب سوال اول، باید اسپم رو توضیح بدم.

اسپم عموما حرف مفتی است که بی‌جهت، بی وقت، بی نتیجه، بی‌نگاه پس، بی‌نگاه پیش، بی‌هدف و بی‌ادبانه ادا می‌شود. اسپم‌ها معمولا شامل سوال‌هایی هستند که جواب 99 درصدشان را می‌شود در گوگل دات کام یافت.

از اونجایی که این روزا آواژور حتی وقتی که به برق وصل نیست هم میتونه از گوگل دات کام استفاده کنه، باید بگیم که اسپمر‌ها جاندار نیستن. البته با این جواب بحث‌های فلسفی زیادی پیش میاد. من باب مثال باید عرض کنم که فیلسوفی یونانی به نام اسپمیوس دریوزیوس در کتاب «اسپمر‌ بیمار نیست، مریض است!» می‌فرماید که اسپمر‌ها با اینکه جاندار نیستن، بی‌جان هم نیستن. چون اگه بیجان بودن چطوری میومدن گیمفا دات کام و اسپم میدادن. اینه که بعد‌ها دانشمند انگلیسی به نام مارک یوب اسپام با اختراع اسپم سنج، مشخص کرد که موجودات فقط از دو گروه جاندار و بیجان تشکیل نشدن. بلکه یه موجودی اون وسطا هست که از وسط به دو طرف نزدیکه. اینه که اسمشو گذاشتن بین الجاندار. یعنی در واقع اسمپر‌ها بین الجاندارانی هستن که اگر یه کم، فقط یه کم تلاش کنن نسلشون منقرض میشه.

spamer

Mr.Zereshk ! year 1934

در جواب دوم باید گفت که طراح سوال خیلی احمق بوده بلا نسبت شما. اسپم دوست داشتنی نیست. در واقع مثل این میمونه که مادرزنتون از طبقه‌ی شیشم اپارتمون صاف بیفته رو ماشین آخرین سیستمتون. شما در اون لحظه نمیدونید باید خوشحال باشید یا ناراحت.

وضعیت اسپم‌هم اینطوره. اسپم به طور مستقیم میره رو اعصاب. هیچ دقتی هم نمیکنه که آب وصله یا نه! از طرفی دیگه هم به شما روحیه میده که هنوز نابغه‌هایی هستن که شما بهتر از اونایید.

در جواب سوال سوم باید بگم که الان اینتر زدم سوال سوم رو نمی‌بینم. یه دقیقه اجازه بدید…

آها… در مورد خواب اسپمر‌ها باید بگم که نه. اسمپر اصولا اهل خواب و استراحت نیست. شما یه مطلب درباره‌ی بازی Thief‌ بذارید رو سایت یه نفر پیدا میشه که میاد و می‌پرسه: GTA V‌ با Just Cause‌ چه فرقی داره؟ توروخدا جواب بدید. در راه بیمارستانم!

در جواب سوال چهارم، پنجم و ششم هم به ترتیب به جواب‌های بله، بله و خیر اکتفا می‌کنیم.

در یک کلام اینکه دوست داریم شما ما رو در پیدا کردن استعداد‌های نهفته تو گیمفا کمک کنید. اینکه بتونیم در کنار شما و وقتی که شما دستمون رو تو دستتون دارید این استعداد‌ها رو پیدا کنیم و اونارو در معرض عموم بذاریم خودش کار بزرگیه و صنعت گیم ایران هم شاید پیشرفت کرد و دیگه تو جیب جا نشد!

bm1mWlNadXJURjgx_o_kish02s-slender-mans-mansion-trailer

مدیر گیمفا آقای نوروزی :|

اما بحث دوم یا همون سوژه‌ی دوم که داغتر هم هست میرسه به اون نظرسنجیه.

آقا روز سه شنبه یا چهارشنبه بود که مجله رو حامد افرومند گذاشت رو سایت واسه دانلود. آقا پست و کامنت پشت هم سرریز شد که دمتون گرم و خیلی خوبه و آفرین. البته چند نفری هم گفتن ضعیف بود و بد بود و فلان… بگذریم…

یه عده هم اومدن گفتن به امید روزی که مجله چاپی بشه تا بتونیم بخریم و از بچه‌ها حمایت کنیم که این همه زحمت می‌کشن.

راستش بچه‌های گیمفا هم یه کم وسوسه شدن. گفتن که خب چه خوبه که بتونیم یه درآمدی هم داشته باشیم تا بتونیم بهتر از قبل و با انگیزه‌ی بیشتر کار کنیم. همه چی که نمیشه کاردلی باشه. این شد که تصمیمات بر این شد که از شما بپرسیم آیا با پولی شدن مجله موافقید یا نه.

روز چهارشنبه بود یا پنجشنبه بازم یادم نیست(!)، این نظرسنجی پی گرفته شد و کامنت‌ها و نظرات شما هم سرریز شد باز. که گفتید بابا این چه کاریه و نکنید این کارو. شما طرفداراتون رو از دست میدید.

موضوع قابل بحث اصلا این‌ها نیست. چون هرکس نظری داره و تمسخر نظر دیگران کار درستی نیست. ولی بحث سر اون 1000 تومنه.

بله…

ForeverAlone

با 1000 تومن، این روزا تنها چیزی که عایدمون میشه، فحشه. اون هم البته شاید… خداروشکر چیزی که تو مملکت ما این روزا مفته همین فحش و بد و بیراست. حالا ما اومدیم گفتیم 1000 تومن، به چند تا موضوع هم دقت کردیم، اینکه اولا این 1000 تومن به هیچ جا نمیرسه. فقط یه کمکه از طرف شما برای بالا نگه داشتن انگیزه‌ی بچه‌ها. ما الان تو تحریریه یه سی نفری داریم حداقل. شما فک کنید اگه 30 نفر مجله رو بخرن به هرکی 1000 تومن میرسه. اونم ماهی! با این 1000 تومن ما نه میتونیم بریم ماه عسل با نامزدمون نه… صب کن ببینم… مگه آدم با نامزدش میره ماه عسل؟!

یه عده اومدن گفتن اینترنتی خوب نیست و اینا. من روی سخنم با اون دوستانه. شما 1000 تومن حاضر نیستی پرداخت کنی. بعد ما با چه اطمینانی بیایم بدون سرمایه گذار، سرمایه‌ی میلیونی بیاریم تو کار و کاغذ بخریم و چاپ کنیم، بعد بفرستیم تو دکه‌ها که شما تهیه‌اش کنین؟

اونم قطعا 1000 تومن نمیشه که. حداقل 5000 تومن به بالاست. این روزام که کسی پولشو از تو جوب پیدا نمی‌کنه! بعد ما بدبخت میشیم میفتیم یه گوشه.

گیمفا بی گیمفا. همه‌مون میریم پشت میله‌های زندان و تبعید میشی یالقوزآباد.

شمام باید یه کمی به ما حق بدید انصافا.

این 1000 تومن اصلا جنبه‌ی مالی نداره واسمون. هرچی هم که هست همون جنبه‌ی معنویشه که اونم نداره راستش…

من از شما می‌پرسم… این روزا 1000 تومن اصلا میتونه جنبه‌ی چیزی رو داشته باشه؟ نه والا… نمیتونه.

این بود زرشک نامه‌ی اول.

البته خیلی یهویی بود و خیلی هم ناگهانی. از شماره‌ی بعد زرشک نامه مطمئن باشید که نیمنگاه عمیق تری به حرکات شما خواهیم داشت.

zereshk

بفرما زرشک :|

درباره‌ی هویت خودم هم چیزی نمیگم.
نه اینکه دلیلی داشته باشه یا آدم مهمی باشما… نه اصلا به جان شما.

فقط قصدمون جلب توجهه. همین.

قربون شما…

تا بعد… .

Mr Zereshk

12345678910(11 رای, میانگین آرا 9٫91 از 10 )
Loading...
برچسب‌ها:

نظرات

 • امیرحسین زارعی گفت:

  کبوترا بی تابن تو آغوش محفل ها
  توی نگاها پیداااااااااااااااااااس
  بیغراریِ شب ها
  ROTFL ROTFL ROTFL ROTFL ROTFL ROTFL

  2Thumb up 0Thumb down
 • mehdi nj گفت:

  آسپمی خواهم ساخت خواهم انداخت به سایت دور خواهم شد از اسپمسرای غریب که در آن هیچ کسی نیست که در بیشه اسپم اسپمرها را بیدار کند Grin Grin Grin

  0Thumb up 1Thumb down
 • mehdi nj گفت:

  میخوام اسپم بدم نگو نه نگو نمیشه این قلب من عشق اسپمه اسپمرترم میشه In Love In Love

  0Thumb up 2Thumb down
 • MR.Mohammad گفت:

  تمامی اسپمرهای گرامی زرشک پلو مهمون من هستن
  تشریف بیارین حتما Grin

  0Thumb up 0Thumb down
 • ... گفت:

  می دونید مشکل پیاده کردن ایده های جدید چیه ؟…اینه که پیاده کردنه یک ایده ی جدید جنبه می خواد و برای کسایی خوب نیست که فقط دنباله یک بهونه هستن که از هر چیزی سو استاده کنن !…به نظر من هر کسی لیاقت آزادی رو نداره و یک سری افراد با کارهاشون باعث میشن که شان خودشون بره زیره سوال نه چیزه دیگه ای.(یک شوخی کردید تموم شد رفت . ولی دیگه وقتی بهتون آزادی میدن ازش سو استفاده نکنید !).حالا این یک پیشنهاذ بود از من به شما حالا می خواید قبول کنید و می خواید هم قبول نکنید !

  0Thumb up 0Thumb down
  • امیرحسین زارعی گفت:

   نمی دونم چرا توی همه یپست ها یکی هست دنبال دعوا باشه آقا چرا فکر می کنی از همه سر تری یا به دنبال نصیحت کردن دیگرانی؟
   Really Pissed Really Pissed Really Pissed Really Pissed Really Pissed Really Pissed

   0Thumb up 0Thumb down
   • امیرحسین زارعی گفت:

    پیست= پست

    0Thumb up 0Thumb down
   • هادی جوربنیان ( Grey joker ) گفت:

    دعوا کجا بود …. تقریبا می تونم بگم از وقتی ایشون اومدن ، من کامنتشونو دیدم ، فرد با اطلاعاتی خودشونو نشون دادن … این همه کامنت بی ربط و … واسه ی چیه ؟ دلیلی داره ؟ به خدا از بی جنبه بودن بعضیاست ، من خودم هم تو این پست نظر دادم ، اسپم دادم ولی دلیل نشد که تا این حد پیشروی کنم … نویسنده ی این پست مطمئنا با این وضعیت خیلی ….

    0Thumb up 0Thumb down
    • امیرحسین زارعی گفت:

     قبول دارم ولی آقا شما ببین تو پست های دیگه تا یه حرفی می زنی حتی اگه در رابطه با اون پست باشه همه میان می گن که آقا این جا چه خبره همه اسپم میدن یکی بیاد رسیدگی کنه و اینا

     0Thumb up 0Thumb down
     • امیرحسین زارعی گفت:

      من فقط می گم آقا فقط با دیگران بد برخورد نکنین و با کنایه و … با دیگران برخورد نکنین ولی اگه یکم تند رفتم خودم از آقا ی … معذرت می خوام 

      0Thumb up 0Thumb down
      • هادی جوربنیان ( Grey joker ) گفت:

       امیدوارم مشکل بعضیا رفع بشه و کمتر اسپم بدن …
       من با بقیه کار ندارم ، ولی تو کمتر پستی پیش میاد که به خاطر اسپم با کسی بد برخورد کنم …

       0Thumb up 0Thumb down
 • Aidin Jahani گفت:

  بچه ها GTA V اومد همگی بریم بازی کنیم کنارش یه زرشکی هم میخوریم Grin

  0Thumb up 0Thumb down
 • atlantek2011 گفت:

  آقا زرشک کیلو چنده Question Question Question هان Question Question قیافه آقا دانیال چه باحا له Grin Laugh ROTFL لول Grin Smile Big Smile Grin Laugh Frown Big Frown Cry Neutral Wink Razz Razz Chic Cool Mad Really Angry Confused Question Snicker Foot-In-Mouth Giggle Money Mouth Drool Smug Smug Smug Smug Smug Smug Sleepy Yawn Disdain In Love Kissed Sarcasm Drunken Razz Mad Razz Rolls Eyes Blush Shy Eek! Really Pissed Pissed Off Sweat Kiss Lashes Shout Teeth Dazed Beauty Silly Side Frown Evil Grin Mean Struggle ROTFL No Yes weep IDK Beat Up Shame Quiet Wilt Shock Pain Smirk Shut Mouth Heh Thinking خدافظ Beat Up Beat Up Beat Up Beat Up Beat Up

  0Thumb up 0Thumb down
 • alireza.cd گفت:

  هرهر هرهرهرهر اینقد بیمزه بود که دارم میخندم هرهرهر اوهواوهو اوهو راستی باید میخندیدم یا گریه میکردم حالا من هر دوتاشو اجرا میکنم اقا دیگه ننویس بد بود بیمزه بود خیلی

  0Thumb up 0Thumb down
 • alireza.cd گفت:

  ما دلمون نمیخواد پول بدیم زوره ؟من نمیدونم اخه ادمینا با اسپم چه مشکلی دارم فک کنم خونواده همه شونو اسپمر ها میکشن

  0Thumb up 0Thumb down
 • Aidin Jahani گفت:

  Smile Big Smile Grin Laugh Frown Big Frown Cry Neutral Wink Kiss Razz Chic Cool Mad Really Angry Confused Question Snicker Giggle Drool In Love Kissed Blush Shy Cute Lashes Beauty Silly ROTFL No Yes Shock Pain Thinking Heh Smirk Wilt weep IDK Struggle Side Frown Dazed Hypnotized Sweat Eek! Rolls Eyes Sarcasm Disdain Smug Foot-In-Mouth Sleepy Yawn Sick Drunken Razz Mad Razz Really Pissed Pissed Off Shout Teeth Evil Grin Mean Beat Up Shame Quiet Shut Mouth حیف که همین قدر بود وگرنه بیشتر هم مینوشتم Grin

  0Thumb up 0Thumb down
 • scoop گفت:

  اسپمر چیست :
  موجودی با آزادی خواه که چشمش را بر چرت و پرت های دیگران نمیبندد وخود چرت و پرت های بیشتری را اراءه میدهد

  0Thumb up 0Thumb down
 • 6oclock گفت:

  مادر زن خخخخخخخخخخخخ ولی من اخر معنی لغوی خخخخخخخخخ رو نفهمیدم Question Question کسی میدونه به خدا حیرونم جواب بدید Really Pissed Really Pissed Really Pissed Really Pissed من xbox میخوام نه چه ربطی داشت ولی خیلی جالبه دیگه اقا سعید و هادی و بقیه دوستان نمیان بگن اسپم نده اقا بن میشی حالا من میگم تا اینجا دو نفرتون همتو الکی بن شدن اقای بووو.ووو.ووق و دوست عزیزمون بووووووق10

  0Thumb up 0Thumb down
 • scoop گفت:

  اگه بحث در مورد زرشکه چرا به ما گیر دادید
  زرشک طلایی هم نسیب ride to hell شد برید به این بازی زرشک زده گیر بدید
  ما از آرمان های خود دست نمیکشیم
  جنگ جنگ تا پیروزی

  0Thumb up 0Thumb down
 • Aidin Jahani گفت:

  آقای زرشک اون ترکیب شعرتون که رو تیتره تو حلقم Grin تلفن میزنم جواب نمیدی… بگو برای من چه خوابی دیدی ! ROTFL ROTFL

  0Thumb up 0Thumb down
 • alireza.cd گفت:

  خیلی بیمزه بود به نظرم فقط تو مجله بنویسید بهتره

  0Thumb up 0Thumb down
 • alireza.cd گفت:

  یکی به من بگه اسپم دادن چه مشکلی داره ؟

  0Thumb up 0Thumb down
 • alireza.cd گفت:

  من یه نظر خیلی خوب دارم چت روم تا دیگه اسپمر ها بحثاشونو تو چت روم بکنن کساییم که به پست میخوان نظر بدن کامنت میدن نظر سنجی بزارین که برای هر پست چت روم باشه یا نه Cool

  0Thumb up 0Thumb down
 • hadips4 گفت:

  دوسـت عـزیـز، شـما کـی بـاشـیـن کـه بـیـای مـردمـو مـسـخـره کـنـی؟ No

  حالا هم برو پیگیر شو ببینم GTA V باسه PC منتش شده یا نه؟

  0Thumb up 0Thumb down
 • bhador.love gta گفت:

  به دو نفر جاسوس حرفی و باتجربه نیازمندیم که اقای زرشک شناسایی و خفت کنن ایشان لطفا قبل از اقدام نکات زیر را مطالعه کنید.

  1_افراد باید mgs بازی کرده باشند!
  2_باید مثل اساسین ها لباس بپوشن!
  3_باید متولد سال میلادی 1865 باشن!

  برای اطلاعات بیشتر اطلاعات کسب کنید:لول Yes

  0Thumb up 0Thumb down
 • hadips4 گفت:

  راستی خیلی بی مزه بود!

  همون تو مجله باشه خیلی بهتره…

  الان دیگه هیچگونه اشتیاقی واسه خوندنش ندارم No

  0Thumb up 0Thumb down
 • lyrakane1234 گفت:

  آقا این چاه فاضلاب ما گرفته تروووووخدا بگید چی کار کنیم از بوش مردیم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  2Thumb up 0Thumb down
 • alireza.cd گفت:

  ما چت روم میخوایم یاالله ما چت روم میخوایم حالا

  4Thumb up 0Thumb down
 • H-PC Gamer گفت:

  لطفا این مطالب رو دیگه تو سایت قرار ندید میتونه تو فروم یا مجله باشه !
  یا حد اقل مثل پر___س ی بخش برای بلاگ بزارید این بخش باعث کاهش کیفی سایت خواهد شد !

  ___________________________________________________________
  در ضمن اگر مجله رو پولی کنید باعث افضایش سطح کیفیه مجله و سایت خواد شد . اگر حد اقل هزار نفر تو یک ماه دانلود کنند مبلغیه برا خودش !

  اجازه بدید بگم چرا بعضی ها مخالفت میکنند .
  خیلی از افراد کارتی ندارند ک رمز دوم داشته باشه

  بیش از نیمی از اعضای گیمفا رو افراد زیر 14 سال تشکیل میدن ک فکر نکنم توضیح اضافه لازم داشته باشه (هوتوتو سابیدن ب الک Grin اسپمر زنده)

  حیلی ها هستن ک حوصله خرید اینتنتی رو ندارن

  ___________________________________________________________

  به عنوان یک کاربر و طرفداره دو آتیشه گیم فا چند تا پیشنهاد دارم
  1 – مجله زو به صورت محدود چاپ کنید و از طریق پست برای متقاضیان ارسال کنید
  2 – مجله رو هم به صورت پولی هم به صورت مجانی قرار بدید تا محبوبیت مجله و هم محبوبیت سایت حفظ بشه یعنی ب بخش
  3 – مجله رو ب دو صورت VIP و مجانی قرار بدید مثلا بخش VIP مطالب بیشتری رو داشته باشه

  1Thumb up 2Thumb down
 • lyrakane1234 گفت:

  آقا اس ام اس دادم کوجیما موشکل چاه فاضلبمون حل شد Evil Grin

  2Thumb up 0Thumb down
 • Omib91 گفت:

  آقا مگه نمیخواستی یه دونه گوی طلایی به من بدی؟؟؟
  چی شد؟؟هان؟؟ Neutral

  2Thumb up 0Thumb down
 • xbox infinite گفت:

  اقا کسی اچار آلن شماره شش داره دستگیره در حموممون با اچار الن بسته میشه اگه کسی داره با پست بفرسته هزینشم با خودش

  1Thumb up 0Thumb down
 • scoop گفت:

  در ضمن اگه یخچالتون خراب شد زنگ بزنین کن لوین با الیزابث میاد درستش میکنه

  1Thumb up 0Thumb down
 • xbox infinite گفت:

  کنترل ریسیورمون هم خرابه اگه کسی داره با پست بفرسته هزینه هم با سازمان اوقاف
  مدل ریسیور iclass 9696
  کلا همه ایکلاس ها یه نوع کنترل دارن

  1Thumb up 0Thumb down
 • xbox infinite گفت:

  اقا کسی ابزار کوک سنتور نداره سنتورم از کوک خارج شده صدایه جغدی که سرما خورده میده تورو خدا فردا کنسرت دارم Cry

  1Thumb up 0Thumb down
 • xbox infinite گفت:

  هوا کشه توالتمون هم خرابه مهمون ها دارن خفه میشن خیلی اورجانسیه

  1Thumb up 0Thumb down
 • H-PC Gamer گفت:

  بس کنید دیگه مسخره بازی رو !
  xbox infinite آبروی همه فنای کود و ایک باکس رو بردی Sweat

  0Thumb up 1Thumb down
  • xbox infinite گفت:

   تا جایی که من میدونم اینجا اسپم ازاده
   من فن cod هم نیستم چون من اصلا رو بازی های مولتی پلتفرم تعصب ندارم
   حالا یه بار اسپم ازاد شده شما ضد حال نزن دیگه

   0Thumb up 0Thumb down
 • xbox infinite گفت:

  قطره مخصوص رشد گیاه بامبو هم نیاز دارم اگه کسی داره که با پیک بفرسته
  اگه نداره هم اسمشو بگه بخرم

  1Thumb up 0Thumb down
 • mosdrake گفت:

  شموشک بوهشر سوراخه

  0Thumb up 1Thumb down
 • محمد بیطرف گفت:

  برادران یا خواهران عزیز اینجا یه راهنمایی میکنم که آقای زرشک کی هستند فقط اگر فهمیدید ایشون رو زرشک خطای نکنید اسمی که من میگم رو به ایشون بگید ROTFL Grin Laugh
  دکی جون گرفتی مارو !!! فقط همین حالا برید پیدا کنید. ROTFL ROTFL

  0Thumb up 0Thumb down
 • saeed_nl7 گفت:

  خوراکم نوع ادبیاتته مستر زرشکول Laugh

  0Thumb up 0Thumb down
 • xbox infinite گفت:

  از اقا مبین هم به شدت ناراحتم که سری دوم عکس های کمیک کان رو نذاشت

  0Thumb up 0Thumb down
 • mehdi nj گفت:

  مننننننننننننننن زززززززززززززززددددددددددهههههههه بهههههههههه کلللللللللللللللللم Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin

  0Thumb up 0Thumb down
 • mehdi nj گفت:

  ششششششششششمااااااااااااااااااااا چچچچچچچچچچچچچچطططططططططوووووووورررررررر ROTFL ROTFL ROTFL ROTFL

  0Thumb up 1Thumb down
 • 203852 گفت:

  آقای زرشک دمت گرم . ا زرشکا رسید . خیلی خندیدم . ROTFL ROTFL ROTFL ROTFL ROTFL ROTFL ROTFL ROTFL ROTFL ROTFL ROTFL ROTFL ROTFL ROTFL ROTFL ROTFL

  0Thumb up 0Thumb down
 • scoop گفت:

  آقا ما یک دستگاه داریم gta v اجرا نمیکنه
  اگه گفتین اسمش چیه
  گزینه ی 1:یخچال
  2: پنکه
  3:ایکس باکس

  0Thumb up 0Thumb down
 • SepehrPS Powerd By SonY گفت:

  متاسفم . من هرچی گشتم جایی ننوشته بود که اسپم آزاده . شان خود را بالا بکشید دوستان باور کنید فقط وقتتون رو هدر میدید .

  0Thumb up 0Thumb down