ویدیو گیم‌پلی جدید Suicide Squad: Kill the Justice League داستان، مبارزات و بخش ابتدایی بازی را برجسته می‌کند

علیرضا محمدی
۲۴ آبان ۱۴۰۲ - 23:38

استودیوی راکستدی (Rocksteady) سرانجام جزئیات جدیدی از بازی بعدی خود، یعنی Suicide Squad: Kill the Justice League، را منتشر کرد و تأیید نمود که وسعت متروپلیس دو برابر شهر گاتهام در بازی Batman: Arkham Knight است.

استودیوی راکستدی و کمپانی برادران وارنر سرانجام گیم‌پلی و جزئیات جدیدی را برای Suicide Squad: Kill the Justice League ارائه کردند که هنوز قرار است در تاریخ ۲ فوریه ۲۰۲۴ (۱۳ بهمن ۱۴۰۲) عرضه شود. قسمت اول Suicide Squad Insider به صورت آنلاین پخش شد و شایعات مبنی بر اندازه دو برابری شهر متروپلیس نسبت به گاتهام را تایید کرد.

قابلیت Co-op در بازی وجود دارد، اما شما همچنان می‌توانید بازی را به صورت انفرادی تجربه کنید. راکستدی می‌گوید بازیکنان می‌توانند «بین ماموریت‌ها» شخصیت‌ خود را تعویض کنند به جای اینکه در وسط یک ماموریت این کار را انجام دهند.

در نهایت، با آماندا والر (Amanda Waller)، مدیر ARGUS و فردی که گروه Suicide Squad را راه‌اندازی کرده، قسمت اولیه داستان را می‌بینیم که تیم را به شهر متروپلیس می‌فرستد. آن‌ها در تالار عدالت ظاهر می‌شوند و در اطراف آن پرسه می‌زنند و برخی از تجهیزات قهرمانان از جمله جت پک، Speed Force Gauntlet و قلاب بتمن را با خود می‌برند.

پس از خروج از تالار، تیم با بریناک (Brainiac) و نیروهای مهاجم او ملاقات می‌کنند. آن‌ها باید با شهروندان فاسد متروپلیس مبارزه کنند و اینجاست که زاویه دید سوم‌شخص وارد بازی می‌شود. البته در نهایت فانوس سبز (Green Lantern) برای شکار آن‌ها ظاهر می‌شود و همه‌چیز از آنجا آغاز می‌گردد.


عنوان Suicide Squad: Kill the Justice League برای Xbox Series X/S ،PS5 و PC عرضه می‌شود. برای دریافت جزئیات بیشتر در آینده با ما همراه باشید.

نظر شما در این باره چیست؟

milad saXerexplayPeterParkerGubaruAMOGUSLady Apranگیمرِ روان شناسRoyalknightIliyaجیسون ( پروتاگونیست مذکرِ GTA VI )محمدامین حیدریBig BossmrLove GameکاکاسنگیABDVDGta 6 Coming(2025)SherlockشایانKermit (در شوک عظمت gta vi )more

مطالب مرتبط سایت

تبلیغات

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید