وضعیت تولید فصل دوم Wednesday اعلام شد

ایلیا عسگری
۲۳ آبان ۱۴۰۲ - 15:00

سازندگان فصل دوم سریال Wednesday وضعیت پروسه تولید آن را بروزرسانی کرده‌ و طرفداران را با اخبار جدیدی مطلع کرده‌اند.

فصل نخست سریال فانتزی Wednesday (ونزدی) در سال ۲۰۲۲ با هنرنمایی جنا اورتگا از سوی سرویس نتفلیکس منتشر شد و توانست تا با ارائه داستانی متفاوت از خانواده آدامز، به موفقیت‌های بسیاری دست پیدا نماید. مسئله‌ای که انتظارات را نسبت به فصل دوم آن افزایش داده و اعتصابات بازیگران و نویسندگان هالیوودی نیز پروسه تولید آن را با وقفه قابل توجهی مواجه کرده بود. تاخیری که به نظر می‌رسد ختم به خیر شده و وضعیت تولید فصل دوم طبق برنامه به جریان خواهد افتاد؛ فصلی که شخص جنا اورتگا بسیار فراتر از تنها بازیگر ظاهر شده و نقش مهمی در پشت صحنه ایفا می‌کند.

حال به تازگی گزارش منتشر شده که وضعیت تولید فصل دوم Wednesday را بروزرسانی کرده است. در حالی که فصل نخست تمام و کمال در کشور رومانی تهیه و تولید شده بود اما سازندگان تصمیم گرفته‌اند تا برای فصل دوم به کشور ایرلند نقل مکان کرده تا در فضای کاملاً متفاوتی پروسه تولید را آغاز نمایند؛ پروسه‌ای که در صورت عدم بروز هرگونه مشکل در فصل بهار سال میلادی آینده آغاز خواهد شد.

جنا اروتگا به عنوان ایفاگر نقش شخصیت ونزدی اوایل امسال فاش کرد که آن‌ها ایده‌های زیادی داشتند که موفق نشدند تا در محصول نهایی از آن‌ها استفاده نمایند. با این حال او تمام تلاش خود را به کار خواهد گرفت تا بر سر صحنه فیلم‌برداری حضور پیدا کرده، با نویسندگان در تعامل باشد و در نهایت با همکاری تیم برتون، بهترین محصول ممکن را برای طرفداران به ارمغان بیاورد.

باید صبر کرد و دید که کمپانی نتفلیکس چه برنامه‌هایی برای فصل دوم Wednesday خواهد داشت.

منبع: کامیک‌بوک

isfahanwebsiteSpider-ManDota2علیCool MasterCambyses The ThirdDARKSIRENCYRUSWalleR Man (خوشحالم بخاطر GTA VI)Ezio (در شوک عظمت GTA VI)v-alkalineTrash boatKHEDER_Pro_Gamer❤GOD OF WAR❤SirAmir𝙽𝚒𝚖𝚊 𝚂𝚑𝚊𝚖𝚜meysambهیولا (زنده باد هدَفِ والا 🥷)Kratosرحمان : فسیل پرست

مطالب مرتبط سایت

تبلیغات

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید