تصاویری از صداپیشگان انیمیشن Frozen 3 منتشر شد

ایلیا عسگری
۲۲ آبان ۱۴۰۲ - 20:00

صداپیشگان مشهور انیمیشن Frozen 3 تصاویری را از پشت صحنه منتشر کرده‌اند که تماشای آن خالی از لطف نیست.

مجموعه انیمیشن ۲ قسمتی Frozen (یخ‌زده) با مجموعه فروش شگفت‌انگیز بیش از ۲ میلیارد دلار به عنوان یکی از موفق‌ترین و محبوب‌ترین ساخته‌های کمپانی دیزنی طی یک دهه اخیر به شمار می‌رود که با تحسین منتقدین نیز همراه بوده و جوایز متعددی را از آن خود کرده است. مجموعه‌ای که آخرین‌بار در سال ۲۰۱۹ شاهد اکران قسمت دوم آن در سینما بودیم و به نظر می‌رسد که پس از گذشت چندین سال به نهایی شدن ساخت قسمت سوم نزدیک شده‌ایم؛ زیرا صداپیشگان مشهور این انیمیشن یعنی کریستن بل و جاناتان گروف تصاویری را در کنار یکدیگر منتشر کرده‌اند.

کریستن بل و جاناتان گروف به ترتیب صداپیشگی شخصیت‌های آنا و کریستوف را در ۲ انیمیشن Frozen بر عهده داشته و لحظاتی خاطره‌انگیز را برای مخاطبین خود به ارمغان آورده‌اند. بازیگرانی که در تصاویر منتشر شده باری دیگر در کنار یکدیگر جمع شده تا طرفداران را نسبت به انتشار اخباری حول محور Frozen3 خوشبین نمایند. تصاویری که در ادامه می‌توانید مشاهده نمایید.

در پایان انیمیشن Frozen 2 شاهد بودیم که رابطه عاطفی آنا و کریستوف حالت جدی به خود گرفت و آن‌ها به نامزدی یکدیگر درآمدند. این که وقایع قسمت سوم چه وقایعی را به تصویر کشیده و یا پرش زمانی تا چه اندازه بوده، همچنان در هاله‌ای از ابهام قرار داشته و باید تا انتشار اطلاعات رسمی از سوی کمپانی دیزنی صبر کرد و دید که چه برنامه‌ای برای تکمیل این ۳ گانه پرفروش خواهند داشت.

ساخت انیمیشن Frozen 3 در ماه فوریه به صورت رسمی اعلام شد. حضور صداپیشگان اصلی در کنار یکدیگر می‌تواند نوید انتشار اخباری جدید در آینده‌ای نه چندان دور را بدهد تا از وضعیت پروسه تولید مطلع شویم.

منبع: اسکرین‌رنت

دکتره گیمفاBatman Arkham knightراستین کولهEzio (در شوک عظمت GTA VI)DARKSIRENMahdikarma(دازای)جوجه ای در گاتهام 🐥Cambyses The ThirdSpider-ManMohammad ViperOrinmeysamb

مطالب مرتبط سایت

تبلیغات

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید