کنسول خانگی بعدی نینتندو شما را مات و مبهوت می کند!

۴ مهر ۱۳۸۹ - ۱۸:۱۱

یوشیو ساکاموتو که جزو یکی از خلاق ترین کارکنان شرکت نینتندو است و اخیرا بازی Metroid other M را از او دیده ایم , در مصاحبه اش با سایت اسپانیایی 3D Juegos گفت که : ” جانشین Wii تمام بازی کننده های حرفه ای و یا کم سن و سال را مبهوت می کند و خیلی زود می تواند بازار غرب و شرق را تسخیر کند!

آقای ساکاموتو که از قبل از سوی ساتورو ایواتا دستور گرفته بود که تا اتمام پروژه ی کنسول خانگی بعدی نینتندو حرفی از آن نزند , در این مصاحبه گفت که : ” مطمئنا کنسول جدید انقلابی به اندازه ی انقلابی که Wii به پا کرد , در صنعت بازی های رایانه ای انجام می دهد , اما مسلما این انقلاب نه تنهادر مورد حسگر های حرکتی , بلکه در چیز های دیگری هم هست!”

اما سوالی که این جا پیش می آید این است که کنسول بعدی نینتندو دیگر در چه زمینه ای می تواند انقلاب به پا کند. واقعا رقابت سخت شده است و ایده ها هم روز به روز دارند کم تر می شوند. فکر نمی کنم انقلابی به اندازه Wii در راه باشد. اما این طور که ساکاموتو گفته است , ما باید مات و مبهوت شویم و فقط منتظر این کنسول که حدس می زنم در E3 2012 رونمایی می شود باشیم!

آقای ساکاموتو در مصاحبه اش گفت :

” ما در نینتندو همیشه با ارائه ی هر کنسول جدید قصد داریم که کاربران را متعجب کنیم!

ما هرگز رقابت بین کنسول ها را ساده و هیچ وقت هم آن قدر جدی نگرفتیم.

ما ترجیح می دهیم که چیز هایی را بسازیم که توجه شما را جلب کند و من فکر می کنم که این کار را تا به حال به بهترین نحو ممکن انجام داده ایم. کنسول جدید نینتندو هم مانند قبلی ها دهان شما را از تعجب باز نگه می دارد! “

—————————————————————————————

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید