نقدها و نمرات Forza Motorsport منتشر شدند [به‌روزرسانی شد]

محمد حسین کریمی
۱۷ آبان ۱۴۰۲ - 14:35

نقدها و نمرات بازی Forza Motorsport از سوی نشریه‌های معتبر منتشر شدند. با ما همراه باشید.

گیمفا نیز نقد و بررسی خود از این بازی را منتشر کرده است که بخش نتیجه‌گیری آن را در ادامه مطالعه می‌کنید:

Gamefa 8.8/10

بازی Forza Motorsport یکی از بهترین و لذت‌بخش‌ترین شبیه‌سازهای رانندگی و مسابقۀ موجود است که تهیه‌ آن برای تمامی طرفداران این سبک و حتی افرادی که تجربه‌ی زیادی در شبیه‌ساز رانندگی ندارند به شدت توصیه می‌شود. با این وجود، بعضی از مشکلات، آن را از تبدیل شدن به اثری بی‌نظیر دور می‌کند. البته، تیم سازنده در آینده می‌تواند بازی را به سطح کیفی ایده آل برساند.

مهدی رضایی

در ادامه خلاصۀ برخی نقد و بررسی‌های منتشر شده از وبسایت‌های معتبر را مطالعه می‌کنید:

Daily Star 10/10

این بازی زیبا و تجربۀ آن با فهرستی بلند بالا از ماشین‌ها عالی است. همه چیز در یک بسته با دسترسی راحت.

Player 2 10/10

Forza Motorsport نه تنها یک بازی شبیه‌ساز مسابقات رانندگی در سطح جهانی است، بلکه از تمامی مخاطبین با سطوح مختلف مهارت استقبال می‌کند و به آن‌ها انگیزه می‌دهد. این بازی قصد دارد عملکرد تمامی مسابقه‌دهندگان را بهبود دهد. این یک ریسینگ خالص است.

۹/۱۰ ?But Why Tho

Forza Motorsport 8 به شکل استادانه‌ای ساخته شده. حس رانندگی فوق‌العاده است و هیجان زیادی را انتقال می‌دهد. به علاوه، تمامی حالت‌های بخش چندنفره لذت‌بخش هستند و ساعت‌ها می‌گذرد بدون آن که متوجه شوید.

Windows Central 8/10

Forza Motorsport (2023) تنها شروعی تازه برای یک فرنچایز مسابقه‌ای افسانه‌ای نیست، بلکه به یک اوج جدید نیز می‌رسد که پیش‌تر آن را ندیده بودیم. استودیوی Turn 10 کار فوق‌العاده‌ای را در زمینۀ هستۀ اصلی رانندگی انجام داده، اما همه چیز از پایه به درستی ساخته نشده است.

IGN 8/10

پس از ۶ سال طولانی، Forza Motorsport به زندگی‌های ما بازگشته است. این عنوان زیبا به نظر می‌رسد، حس عالی‌ای را القاء می‌کند، صداگذاری در آن فوق‌العاده بوده و یکی از غوطه‌ورانه‌ترین بخش‌های چندنفره در تاریخ سری را در خود جای داده است. با ۵۰۰ اتومبیل و ۲۰ پیست مسابقه، این حتی یک شروع کوچک هم نیست، اما همچنان پتانسیل برای گسترش هر چه بیشتر وجود دارد. اگر نسخۀ ۴ چرخ Flight Simulator برنامۀ آن‌ها است، من منتظرش هستم! در صدر فهرست بهبودهای مورد نیاز، استودیوی Turn 10 باید روی بهبود کامل سیستم آپگرید الهام گرفته از ژانر نقش‌آفرینی تمرکز کند که در آن مشکلاتی وجود دارد و بهتر است اسپلیت-اسکرین را در کنار تمامی مودهای جذاب خود برگرداند.

Stevivor 7.5/10

من طرفدار ماشین‌ها نیستم و حتی نیاز ندارم که باشم. آن بخش از شخصیت من که عاشق ماشین‌ها است، همچنان Forza Horizon را به Motorsport ترجیح می‌دهد، زیرا آن مبانی‌ای که هاردکور نیستند را ترجیح می‌دهد. من قطعاً در این زمینه متخصص نیستم، اما فکر می‌کنم که عاشقان ماشین‌ها، Motorsport را دوست خواهند داشت. با این وجود، آیا این بازی برای همه مناسب است؟ خیر

Xbox Achievements 7/10

حقیقتاً Forza Motorsport این احساس را القاء می‌کند که تنها برای پر کردن لاین‌آپ گیم پس در سال ۲۰۲۳ عرضه شده است، تا این که اوج بعدی ژانر ریسینگ باشد. و اگر این آیندۀ بازی‌های فرست پارتی مایکروسافت است، گیم پس آن چیز بزرگی که انتظار داریم و وعده داده شده، نخواهد بود. Forza Motorsport دیگر آن نامۀ عاشقانه به طرفداران ماشین‌ها محسوب نمی‌شود و به نظر بازی‌ای است که به زور در جمع عناوین ایکس باکس قرار گرفته.

میانگین نمرات بازی در وبسایت متاکریتیک
میانگین نمرات بازی در وبسایت اوپن‌کریتیک

MojiBATMAN WHO LAUGHSRebel2292Joel MorganMahdikarma(دازای)راستین کولهAMIRALI MORGAN ❌☠ با شاتگان طلایی اومدم هیتر ها و ترول ها رو بترکونم ☠❌marioPc Gamer (سهام دار سونی و ماکروسافت ترکیبی)Oda nobunagaاپوزوسیون گیمفاTHEVILmh.pcactus (GTA vi خداس)Albert WeskerBehzaadDota2Omid_FshDanielلئوناردو داوینچیmore

مطالب مرتبط سایت

تبلیغات

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید