فردی بازی Marvel’s Spider-Man 2 را طی ۳۰ ساعت ۱۰۰ درصد کرده است

محسن رضوی فر
۱۱ مهر ۱۴۰۲ - 12:41

پیش از عرضه‌ی رسمی بازی مورد انتظار Marvel’s Spider-Man 2، یک پلیر ادعا می‌کند که این بازی را در مدت ۳۰ ساعت و به صورت ۱۰۰% به اتمام رسانده است.

نسخه‌ی فیزیکی ساخته جدید اینسامنیاک گیمز (Insomniac Games) یعنی Marvel’s Spider-Man 2 برای فروشگاه‌ها ارسال شده تا در تاریخ عرضه‌ی رسمی برای فروش در دسترس قرار داشته باشند. با این حال، همواره افرادی وجود دارند هستند که به هر طریقی می‌خواهند بازی‌های مختلف را خریداری کرده تا زودتر از انتشار رسمی آن را به پایان برسانند.

کاربری به نام ChrisGaming95 با انتشار پستی در صفحه‌ی پلتفرم X خود (توییتر سابق) اعلام نمود که بازی Marvel’s Spider-Man 2 را به طور ۱۰۰% تکمیل نموده و تروفی پلاتینیوم آن را دریافت کرده و در همین راستا، تصویری از آن را منتشر کرده است.

وبسایت Insider Gaming برای اثبات ادعای کاربر مذکور با او تماس برقرار نمود. این کاربر اطلاعات را به صورت محرمانه در اختیار این سایت قرار داد و جزئیات بیشتری در این زمینه ارائه کرد. او اظهار داشت که خود را یک بازیکن سریع در بازی می‌داند و همچنین اشاره کرد که هیچ یک از میان‌پرده‌های بازی را رد نکرده است. این کاربر همچنین توضیح داد زمانی را که برای اتمام کامل بازی Marvel’s Spider-Man و عنوان Miles Morales صرف نموده به ترتیب ۳۳ و ۱۷ ساعت بوده است.

بازی Marvel’s Spider-Man 2 در تاریخ ۲۸ مهر ۱۴۰۲ (۲۰ اکتبر ۲۰۲۳) برای پلی استیشن ۵ منتشر خواهد شد.


منبع: InsiderGaming

milad saDARKSIREN77cactus (GTA vi خداس)RoyalknightKratosall time play gameMincraftLove Gameگیمرِ روان شناسCharlie ChaplinmeysambRondaامیر حسین𝕄𝕄𝔻 ℝ𝔼ℤ𝔸X (محمد حسن کرمی) سردبیر مناطق محرومBlack SwordsmanNimaDark Fantasyسبحانmore

مطالب مرتبط سایت

تبلیغات

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید