تریلر جدید Assassin’s Creed Mirage جایگاه بازی را در تایم‌لاین این مجموعه نشان می‌دهد

محسن رضوی فر
۱۰ مهر ۱۴۰۲ - 22:02
assassins-creed-mirage

شرکت یوبیسافت به‌تازگی تریلر جدیدی از عنوان Assassin’s Creed Mirage را منتشر کرده که نشان می‌دهد این بازی از نظر وقایع داستانی و تایم لاین چگونه به عناوین Assassin’s Creed Origins و Assassin’s Creed Valhalla متصل می‌شود.

تنها سه روز دیگر تا انتشار جدیدترین بازی سری Assassin’s Creed یعنی عنوان Assassin’s Creed Mirage باقی مانده و این اثر بر خلاف بازی‌هایی همچون Odyssey و Valhalla به ریشه‌های مخفی‌کاری این فرنچایز بازگشته است. اخیراً یک تریلر جدید تحت عنوان «Story So Far» از این بازی منتشر شده که جایگاه آن را در تایم لاین این سری نمایش می‌دهد.

باسم (Basim)، شخصیت اصلی Assassin’s Creed Mirage که یک دزد خیابانی است، پس از درگیر شدن در توطئه‌ای که از آن چیزی نمی‌داند، به انجمنی تحت عنوان Hidden Ones می‌پیوندد. این انجمن ۹ قرن قبل از وقایع Mirage و در عنوان Assassin’s Creed Origins توسط بایک و همسرش Aya تأسیس شد. در بازی Assassin’s Creed Valhalla اشاراتی به شخصیت باسم شده، اما جالب است که ببینیم وقایع Mirage چه تأثیری بر او داشته است.

تریلر جدید Assassin’s Creed Mirage در قسمت زیر قابل مشاهده است.

بازی Assassin’s Creed Mirage در تاریخ ۱۳ مهر ۱۴۰۲ (۵ اکتبر ۲۰۲۳) در دسترس دارندگان کنسول‌های پلی استیشن ۵، پلی استیشن ۴، ایکس باکس سری ایکس/اس، ایکس باکس وان و پلتفرم PC قرار خواهد گرفت. همچنین اخیراً اعلام شده است که نقدها و نمرات بازی یک روز قبل از تاریخ انتشار آن، یعنی در ۴ اکتبر (۱۲ مهر) منتشر خواهد شد.

milad samehdi_cd2006MA.H.1286 همون (AMIN12)دکتره گیمفاDaniel77cactus (GTA vi خداس)MincraftHaj_HosseinNiko_BladeKratosSmile?Old fashion GAMERmeysambPorfosorهادی صفائیفرشته‌ی نگهبان دربار راک‌استار گیمزS.I.N.AMHNشومپتِ کته کلهmore

مطالب مرتبط سایت

تبلیغات

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید