تاریخ اکران ریبوت مورد انتظار Spawn اعلام شد

مینو فرجی
۱۰ مهر ۱۴۰۲ - 14:22

چند ماه پیش بود که جیسون بلوم، تهیه کننده ریبوت بسیار مورد انتظار Spawn اعلام داشت این فیلم در دست ساخت قرار گرفته است.

وی در جدیدترین اظهارات خود گفته، امیدوار است فیلم Spawn سال ۲۰۲۵ اکران شود. “هیچ قولی نمی‌دهم اما این پیش‌بینی من است‌‌.”

این هفته با اعلام خبر پایان یافتن اعتصابات، بلوم درباره پیش‌بینی‌اش از فیلم Spawn گفته: سال ۲۰۲۵ زمانی است که برای اکران Spawn در نظر گرفته شده. تمام تلاشم را می‌کنم سر حرفم بمانم.

اسکات سیلور، مالکولم اسپلمن و مت میکسون، نویسندگان فیلم هستند که گویا سر کارشان برمی‌گردند و جیمی فاکس نیز برای ایفای نقش در فیلم آماده است.

تنها چیزی که نامعلوم است، کارگردان این فیلم می‌باشد. تاد مک‌فارلین، خالق Spawn، خودش را از این اثر کنار کشیده، برای همین باید منتظر اخبار مربوط به کارگردان باشیم.

فیلم اصلی Spawn ساخته ۱۹۹۷ به کارگردانی مارک ای زی دیپه و با فیلم‌نامه‌ای از آلن بی. مک‌الروی، مایکل جای وایت را در نقش ضدقهرمانش در اختیار داشت. این فیلم داستان قتل سیمونز است که پس از مرگش در قامت اسپاون برمی‌گردد و رهبر سپاه جهنم می‌شود.

منبع: horrornews

MA.H.1286 همون (AMIN12)DARKSIRENREZAGAMERJoel MorganunitedCYRUSmrفرشته‌ی نگهبان دربار راک‌استار گیمزmeysambDanialRanjbarzadehsmdهیولا (زنده باد هدَفِ والا 🥷)Niko_BladeRondaSmile?KratosThe Red Devilرحمان : فسیل پرست

مطالب مرتبط سایت

تبلیغات

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید