جنیفر لی از اشتیاقش برای انیمیشن Frozen 3 می‌گوید

علی محمدپناه
۷ مهر ۱۴۰۲ - 16:00
انیمیشن Frozen 3

جنیفر لی که سکان کارگردانی انیمیشن اول را در دست داشته بود، از اشتیاقش برای انیمیشن Frozen 3 می‌گوید.

جنیفر لی در حال حاضر مدیر ارشد هنری استودیو انیمیشن سازی دیزنی است و تاکنون آثار بسیار جذاب و برجسته‌ای را تولید کرده است. او فیلم‌نامه انیمیشن رالف خرابکار (Wreck-It Ralph) را نوشته، داستان زوتوپیا (Zootopia) را خلق کرده و نویسنده و کارگردان دو فیلم یخ‌زده (Frozen) بوده است.

جدیدترین پروژه وی نیز انیمیشن آرزو (Wish) است که فیلم‌نامه آن را قلم زده است. از او در مصاحبه‌ای درباره انیمیشن «آرزو»، سوالاتی درباره انیمیشن یخ‌زده ۳ (Frozen 3) پرسیده شده است. جنیفر لی در این باره گفته:

تنها چیزی که می‌توانم بگویم این است که باب ایگر اعلام کرده فیلم‌های بیشتری از مجموعه «یخ‌زده» ساخته می‌شود. ما در حال کار روی آن هستیم و برای آن بسیار هیجان‌زده هستم. این همه چیزی است که می‌توانم بگویم.

در حال حاضر جزئیات بیشتری از انیمیشن «یخ‌زده ۳» در دست نیست اما طرفداران می‌توانند مطمئن باشند که دیزنی به دنبال آن است تا این فرنچایز را گسترش بدهد. جدیدترین انیمیشن دیزنی تحت عنوان انیمیشن «آرزو» نیز قرار است در تاریخ ۲۲ نوامبر سال ۲۰۲۳ میلادی (چهارشنبه ۱ آذر ۱۴۰۲) روی پرده سینماها اکران شود.

منبع: comicbook

人Acker益man人A0seyed0ADARKSIRENEAGAMER77پیر فرسودهEzio (در شوک عظمت GTA VI)دایی‌ناصرEloise~Kermit (در شوک عظمت gta vi )sky reapermeysamb𝗔𝗿𝗶𝗮 𝗛𝗮𝗺𝗶𝗱𝗶𝗮𝗻Haj_HosseinStalkerv-alkalineهادی صفائیCharlie ChaplinNiko_Bladeرحمان : فسیل پرستmore

مطالب مرتبط سایت

تبلیغات

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید