رده سنی فیلم جنجالی The Marvels اعلام شد

ایلیا عسگری
۶ مهر ۱۴۰۲ - 17:00

تازه‌ترین فیلم از دنیای سینمایی مارول یعنی The Marvels که با جنجال بسیاری همراه بوده است، رده سنی برای اکران خود را دریافت کرده است.

جدیدترین پروژه سینمایی از MCU برای فاز پنجم که تریلرهای آن بسیار ناامید کننده ظاهر شده و با جنجال بسیاری در شبکه‌های مجازی دست و پنجه نرم کرده است، فیلم The Marvels (مارولز) نام دارد که به عنوان دنباله کایپتان مارول در سال ۲۰۱۹ شناخته شده و امروز رده سنی آن برای اکران در سینماهای سراسر جهان مشخص شده است.

به مانند هر عنوان دیگری در دنیای سینمایی مارول، این بار نیز دنباله فیلم کاپیتان مارول رده سنی PG-13 را دریافت کرده و از “خشونت و کلمات حساست‌برانگیز مختصر” بهره برده است که بعید به نظر می‌رسد شاهد مسئله جدید و شوکه‌کننده در این فیلم باشیم.

دنباله‌ای که حول محور کارول دنورز، کامالا خان و مونیکا رمبو جریان داشته و ماجراجویی ناخواسته‌ای را به تصویر می‌کشد. ماجراجویی برای پیدا کردن راه‌حل مشکلی که باعث شده تا قدرت‌هایشان با یکدیگر ادغام شده و هر بار که یکی از آن‌ها از توانایی‌هایش استفاده کند، با دیگری جایگزین می‌شود.

فیلم The Marvels که از بازیگرانی همچون بری لارسون، ایمان ولانی و تیونا پریس بهره می‌برد، برای اکران در تاریخ ۱۰ نوامبر (۱۹ آبان) برنامه ریزی شده است.

منبع: کامیک‌بوک

WalleR Man (خوشحالم بخاطر GTA VI)nobodyMoojyTheRockunitedJohn StewartDARKSIRENAMIR WAZOWSKIBlack SwordsmanابومسلمعرفانThe FireflyTentaclesKermit (در شوک عظمت gta vi )یک تالکین فن واقعیUNCLE ARTHURLady ApranPop_Star.Sepehrmore

مطالب مرتبط سایت

تبلیغات

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید