اولین واکنش‌ها به فیلم Saw X | یکی از بهترین فیلم‌های این فرنچایز

علی محمدپناه
۶ مهر ۱۴۰۲ - 12:13
فیلم Saw X

اولین واکنش‌های منتقدان نسبت به فیلم مورد انتظار Saw X منتشر شده که آن را یکی از بهترین فیلم‌های این فرنچایز توصیف کردند.

فیلم اره ۱۰ (Saw X) دهمین فیلم از مجموعه فیلم‌های «اره» به شمار می‌رود که اتفاقات آن بین فیلم‌های اول و دوم این مجموعه جریان دارد. در آستانه اکران این اثر سینمایی روی پرده سینماها، اولین واکنش‌های منتقدان منتشر شده که آن را یکی از بهترین اثار این فرنچایز توصیف کردند.

منتقدان و بینندگان فیلم «اره ۱۰» را به خاطر تله‌های خونین و مرگبار خودش و همچنین نقش‌آفرینی خوبی بازیگران تحسین کردند. برخی از افراد نیز تلاش این اثر سینمایی برای پرداختن به شخصیت جان کریمر به شکلی عمیق را ستودند و به ساختار داستانی این اثر اشاره داشتند که سنت این فرنچایز را شکسته است.

سکان کارگردانی فیلم «اره ۱۰» را کوین گرویترت در دست داشته است، کسی که سابقه‌ای طولانی در این فرنچایز دارد و در این فیلم نیز توبین بل بار دیگر نقشش را به عنوان جان کریمر بازآفرینی کرده است. در ادامه نظر برخی از بینندگان و منتقدان درباره این فیلم را مشاهده می‌کنید.

نظرات اولیه درباره فیلم اره ۱۰

فیلم Saw X

پاتریک بورو:

فیلم «اره ۱۰» اثری عمیق، احساسی و خونین است که حس و حال فیلم اصلی «اره» را درون خودش دارد.

راس میلهایم:

فیلم «اره ۱۰» توانسته داستانی سرراست و مستقیمی را با تله‌هایی مرگبار و خونین به نمایش بگذارد و این در حالی است که بازیگران توانستند نقش‎‌آفرینی بسیار خوبی از خودشان ارائه بدهند.

پیتر گری:

در نگاه اول به فیلم «اره ۱۰» ساختاری متفاوت نسبت به آنچه قبلا از این فرنچایز شاهد بودیم را خواهید دید. این اثر با عمیق‌تر شدن در ناامیدی جان کریمر، عنصر انسانی بیشتری درون خودش دارد.

فلیکس فیکس:

اکت ابتدایی فیلم «اره ۱۰» نسبت به فرمول دیگر آثار این فرنچایز متفاوت است و توانسته انبوهی از خون و وحشت را با تله‌های پیچیده به نمایش بگذارد که مطمئنا طرفداران سرسخت این فرنچایز را خشنود خواهد کرد.

The Hollywood Handle:

فیلم «اره ۱۰» یکی از بهترین فیلم‌های این فرنچایز ترسناک به شمار می‌رود که نوآورانه و درخشان است.

کریس کیلیان:

فیلم «اره ۱۰» احتمالا بهترین دنباله فرنچایز «اره» در ۱۵ سال گذشته است و جنبه‌ای از جیگساو را نشان داده که قبلا آن را ندیده‌ایم.

سایمون تامپسون:

رویکرد فیلم «اره ۱۰» برای قرار دادن شخصیت جان کریمر در مرکز داستان واقعا جواب داده و توبین بل نیز واقعا توانسته نقش‌آفرینی درخشانی از خودش به جای بگذارد.

منبع: cbr – screenrant

halkerriversideGidoraMoojyDARKSIRENX_Wolverine_XDota2روحـ‌ِخـنده‌رو77Joel Morgannobodyشادمن 3RoyalknightDanialRanjbarzadehKratosCharlie ChaplinPop_StarmeysambNiko_Bladeمحمد حسین کریمیmore

مطالب مرتبط سایت

تبلیغات

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید