آیا مراحل موشن کپچر The Last of Us Part 3 آغاز شده است؟

محمد حسین کریمی
۴ مهر ۱۴۰۲ - 11:40

در حالی که منتظر بازی چندنفره و سرویس محور The Last of Us و فصل دوم سریال تلویزیونی آن هستیم، ممکن است مراحل موشن کپچر بازی سوم نیز در حال انجام باشد.

ما می‌دانیم که استودیوی ناتی داگ (Naughty Dog) حداقل روی یک بازی تک‌نفرۀ داستان‌محور کار می‌کند و همچنین نیل دراکمن (Neil Druckmann)، خالق The Last of Us، هدایت عنوانی جدید را در دست دارد. با توجه به موفقیت سریال اقتباسی، احتمال آن که Part 3 ساخته نشود بسیار کم است. اشارۀ جدید بازیگر نقش دینا، شنون وودوارد (Shannon Woodward)، باعث شده تا طرفداران گمانه‌زنی را آغاز کنند.

وودوارد به همراهی رونن فَرو (Ronan Farrow)، اخیراً تصویری را درون یک استودیو با تجهیزات موشن کپچر منتشر کرده و عبارات «یک بازی ویدیویی فوق سری» را در کپشن آن قرار داده است. یک کاربر نیز در ردیت به این موضوع اشاره کرده که فَرو نیل دراکمن (Neil Druckmann) را دنبال می‌کند و همچنین وودوارد از «سه ایموجی» استفاده کرده است.

نظر شما در این باره چیست؟

Mahdimilad saMahyarخسته77Smile?gorbeamARYAPSAMGDARKSIREN@alistarPlayStation Studios PS5butcher of blavikenMehran.BaRagnarDokhtar_GamerRepatriateXerexplay人Acker益man人arminNimamore

مطالب مرتبط سایت

تبلیغات

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید