جیک جیلنهال برای ایفای نقش بتمن در فیلم‌های کریستوفر نولان مد نظر بود

علی محمدپناه
۱ مهر ۱۴۰۲ - 08:45
جیک جیلنهال

جیک جیلنهال یکی از بازیگرانی بوده که برای ایفای نقش بروس وین در فیلم‌های بتمن ساخته کریستوفر نولان مد نظر بوده است.

کریستوفر نولان می‌خواست برای نقش بروس وین در فیلم بتمن آغاز می‌کند (Batman Begins) بازیگر جوانی را به خدمت بگیرد تا برداشتی تازه از این شخصیت را برای مخاطبان به نمایش بگذارد و یکی از بازیگرانی که در آن زمان برای ایفای این نقش مدنظر بود، جیک جیلنهال بوده است.

از نویسنده دیوید اس گویر درباره انتخاب بازیگر بتمن برای فیلم «بتمن آغاز می‌کند» سوال شده و او در پاسخ به این سوال بیان کرده که دو گزینه نهایی آن‌ها برای این نقش، کریستین بیل و جیک جیلنهال بودند و خود وی بیشتر روی جیک جیلنهال نظر داشته اما در نهایت کریستوفر نولان تصمیم گرفته تا این نقش را به کریستین بیل بدهد. دیوید اس گویر اظهار داشته:

من در فرآیند انتخاب بازیگر برای فیلم «بتمن آغاز می‌کند» نقش داشتم و این در حالی بود که من و کریستوفر نولان در حال نگارش فیلم‌نامه این اثر بودیم. ما درباره همه چیز صحبت می‌کردیم و افرادی بودند که برای این نقش تست دادند. من واقعا جیک جیلنهال در نقش بتمن را دوست داشتم. او واقعا شگفت‌انگیز است. کریستین بیل نیز شگفت‌انگیز بوده است.

دیوید اس گویر در ادامه صحبت‌های خودش آشکار کرده که جیک جیلنهال واقعا برای نقش بتمن تست داده و لباس شوالیه تاریکی را به تن کرده و به جلوی دوربین رفته است.

منبع: کولایدر

Joel MorganunitedEzio (در شوک عظمت GTA VI)CYRUSعرفانهیولا (زنده باد هدَفِ والا 🥷)رحمان : فسیل پرستBehzaadsamNiko_BladeThe Red DevilLove GamemeysambDARKSIRENArtin_GamearPhantom2006Pop_StarCharlie ChaplinSekiroسهند نظری

مطالب مرتبط سایت

تبلیغات

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید