نقدها و نمرات EA Sports FC 24 منتشر شدند [به‌روزرسانی شد]

محمد حسین کریمی
۲۶ مهر ۱۴۰۲ - 23:51

تقریباً یک هفته قبل از انتشار EA SPORTS FC 24، نقدها و نمرات آن از سوی وبسایت‌های معتبر منتشر شدند.

در ادامه خلاصه‌ای از نقد و بررسی‌های منتشر شده از وبسایت‌های مختلف را مطالعه می‌کنید:

Areajugones 9.2/10

یک ارائۀ ادامه‌دار که پایه‌های نسخه‌های قبلی را حفظ می‌کند. اگرچه هیچ المان انقلابی‌ای وجود ندارد، اما برخی ویژگی‌های جدید امیدوارکننده هستند. اگر تیم سازنده به خوبی در طول سال آلتیمیت تیم را حفظ کند و بهبود دهد، این حالت بازی می‌تواند طی ماه‌های آینده بسیار سرگرم‌کننده و جذاب باشد.

God is a Geek 9/10

EA Sports FC 24 تکنولوژی را فراتر از چیزی که قبلاً دیده بودیم می‌برد و یک بازی بسیار زیبا و جذاب را ارائه می‌دهد.

The Games Machine 8.5/10

EA Sports FC 24 یک انقلاب در دنیای فوتبال نیست، اما یک تکامل از چیزی است که پیش از این دیده‌ایم. در کنار برخی مشکلات قابل بحث، مقدار بسیار زیادی محتوا در کنار ساختاری مستحکم وجود دارد که باعث می‌شود برای مدتی طولانی، طرفداران فوتبال سرگرم شوند.

GLHF on Sports Illustrated 8/10

اگرچه احساسی که از تجربۀ بازی در زمین سبز خواهید داشت تنها کمی متفاوت از نسخه‌های قبل است، اما همچنان چیزی وجود دارد که باعث می‌شود EA Sports FC 24 تازه‌ترین بازی سری باشد و قطعاً یک گزینۀ مناسب برای پشت سر گذاشتن FIFA.

GamePro Germany 7.8/10

EA Sports FC 24 همچنان عقب‌ماندگی FIFA را در خود دارد. این سری به شدت نیازمند نوآوری است.

Gamer.no 7/10

این یک بازی فوتبال مستحکم و عالی است، اما تمامی پرداخت‌های درون‌برنامه‌ای باعث می‌شوند تا مزۀ تلخی از آن را بر جای گذاشته شود. اگر شما تنها می‌خواهید از مسابقات فوتبال لذت ببرید، بهتر از EA Sprots FC 24 وجود ندارد.

Power Unlimited 6.9/10

EA Sports FC 24 به طور مخفیانه، همان FIFA 23.5 است و تمام خوبی‌ها و بدی‌های آن را نیز به همراه دارد. به نظر می‌رسد که بازی کمی به بلوغ رسیده است، اما همچنان نمی‌تواند این موضوع را مخفی کند که از هر فرصتی برای به جیب زدن پول استفاده می‌کند.

Gfinity 6/10

اگرچه همچنان آینده برای سری EA Sports FC جذاب است، اما بازی‌ای که امسال عرضه شده، به غیر از نام، در مبانی محدودی تازه و جدید به نظر می‌رسد. ادغام بازیکنان مرد و زن در آلتیمیت تیم یک ویژگی اضافۀ فوق‌العاده است، اما همچنان برخی مشکلات وجود دارند که جلوی لذت بردن از گیم‌پلی با ریتم سریع را می‌گیرند. EA Sprots FC 24 به شکل خسته‌کننده‌ای آشنا و تکراری است.

GameReactor UK 4/10

به نظر می‌رسد که EA بیش از آن که امکانات و منابع را صرف بهبود فرمول خود کند، صرف بازاریابی نام جدید کرده است و این چالش‌برانگیز خواهد بود که EA Sports FC 24 را به کسانی غیر از طرفداران حرفه‌ای و سرسخت پیشنهاد بدهیم.

EA Sports FC 24 در تاریخ ۲۹ سپتامبر ۲۰۲۳ (۷ مهر ۱۴۰۲) برای پلی استیشن ۴، پلی استیشن ۵، ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس/اس، PC و نینتندو سوییچ منتشر خواهد شد.

KhafiMahdikarma(دازای)Minecrosoftاپوزوسیون گیمفاحمیدرضا فروزانCambyses The Third𝗔𝗿𝗶𝗮 𝗛𝗮𝗺𝗶𝗱𝗶𝗮𝗻milad sa™Patrick (کیبوردم خرابه ببخشید برا غلط )Joel MorganGidoraaliushakaramazofKurosAMIR WAZOWSKIcactus (GTA vi خداس)AmirTaheriErisMad_Boyy1998WalleR Man (خوشحالم بخاطر GTA VI)DARKSIRENmore

مطالب مرتبط سایت

تبلیغات

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید